دهلی نو HC به شنیدن درخواست به دنبال نشستن پروب در مورد خشونت در شمال شرق دهلی

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی نو روز سه شنبه توافق کردند که به شنیدن حکم دادخواست به دنبال راه اندازی یک special investigation team (نشستن) به پرس و جو به این حادثه خشونت در شمال شرق دهلی نو و جبران خسارت برای کسانی که کشته و زخمی در خشونت است. این موضوع ذکر شده بود و قبل از تقسیم نیمکت متشکل از قضات GS سیستانی و Anup Jairam Bhambani که شنیدن این موضوع در روز چهارشنبه.

درخواست ثبت شده توسط فعال حقوق بشر خشن فرمانده به دنبال ثبت نام از دپو در برابر BJP رهبران Kapil میشرا Anurag Thakur و Parvesh ورما برای تحریک به خشونت از طریق گفتار نفرت. این درخواست همچنین به دنبال ارائه بازداشت مردم را از دسترسی به اعضای خانواده خود و به کمک های حقوقی. آن را بیشتر خواسته برای حفظ شواهد و فیلم دوربین مدار بسته از همه دوربین در داخل و اطراف اعتراض سایت.

آن را نیز به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز استقرار ارتش برای حفظ نظم و قانون در سرمایه های ملی و مناطق که در آن “جمعی از حمله به مردم وحشی ترین”.

“برای سفارش کارگردانی یک قاضی بازنشسته برای پرس و جو به جمعی حمله قرار گرفت که به عنوان شرح داده شده در این طومار و برای شناسایی پلیس افراد درگیر در شورش و جنایی انجام و پس از آن مستقیم است که این افسران پلیس اخراج از خدمات مطابق با قانون است. برای سفارش کارگردانی نمونه غرامت پرداخت می شود به کسانی که کشته و یا مجروح…” این درخواست گفت.

تازه فوران خشونت در سرمایه های ملی در روز سه شنبه ساعت پس از اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به نام برای یک جلسه فوری با دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal و وزیر, Arvind Kejriwal, به بحث در مورد وضعیت نظم و قانون در شهر است.

نه نفر کشته و بیش از 100 مجروح در حوادث از سنگ pelting و درگیری های خشونت آمیز در دهلی شمال شرق. خشونت میان می آید بسیار مهم مذاکرات بین نخست وزیر نارندرا مودی و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در سفر به هند است. بعد از این جلسه Kejriwal گفت: دولت دهلی نو شده است مطمئن “از سربازان بیشتر” اگر مورد نیاز است.

بیش یکشنبه و دوشنبه بخش هایی از دهلی شمال شرق منطقه شاهد درگیری های خشونت آمیز. تبدیل همه چیز زشت پس درگیری میان معترضان و حامیان شهروندی (متمم) قانون با مغازه ها به آتش کشیده شد و اموال تخریب در Chandbagh, Bhajanpura و Gokulpuri در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>