دهلی نو HC به دنبال پاسخ از مرکز درخواست به دنبال یونیفرم مالیات جاده

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی نو روز سه شنبه به دنبال پاسخ از مرکز در مذاکرات به دنبال یک سیاست یکنواخت جاده مالیات برای وسایل نقلیه خصوصی در سراسر هند است.

این درخواست همچنین به دنبال جهت به مرکز برای نگه داشتن یک واحد پایگاه داده آنلاین برای وسایل نقلیه ثبت شده در سراسر هند به طوری که اگر یک وسیله نقلیه ثبت شده در RTO از یک دولت ثبت نام در یکی دیگر دولت در طول عمر جاده و مالیات های پرداخت شده در دولت قبلی به طور خودکار ممکن است توان پرداخت شده توسط دولت قبلی به دولت جدید است.

این درخواست ثبت شده توسط Aam Aadmi Party (AAP) رهبر دیپاک Bajpai.

“…اگر کسی نوبت به یکی دیگر از شهر با خودرو شخصی مالک است نیاز به دوباره ثبت نام خودرو; این شامل گرفتن یک هیچ-اعتراض گواهی از منطقه ای حمل و نقل (RTO) که در آن وسیله نقلیه در اصل ثبت نام بازپرداخت مالیات در محل جدیدتر و گرفتن یک وسیله نقلیه جدید شماره” تقاضای بار خوانده شده است.

این درخواست گفت که در هر بخش 47 از وسایل نقلیه موتوری عمل 1988 صاحب خودرو به دنبال یک جدید ثبت علامت برای وسایل نقلیه موتوری تحت حمل و نقل جدید قدرت در مورد وسیله نقلیه منتقل شده را به دولت جدید نگه داشته و برای بیش از 12 ماه پس از مصرف هیچ اعتراضی از RTO از حالت قبلی.

این بیشتر مستلزم پرداخت یک مالیات جاده دوباره به دولت جدید بدون در نظر گرفتن این واقعیت که صاحب خودرو در حال حاضر پرداخت می شود زمانی مالیات جاده در اوایل دولت در آن گفت:

“این مقررات مورد نیاز مردم تغییر وسیله نقلیه خود را ثبت نام هنگامی که وجود دارد یک تغییر در آدرس وجود دارد به عنوان کشورهای مختلف متفاوت مالیات سازه برای وسایل نقلیه. ایده این است که برای دلسرد کردن مردم از خرید وسایل نقلیه از آن کشورهای که در آن مالیات پایین تر ساخت خودرو ارزان تر است. از این رو یک جاده مالیات برای وسایل نقلیه خصوصی در سراسر هند یک نیاز مبرم به منظور جلوگیری از آزار و اذیت کسانی که به علت لب گنده شخصی یا حرفه ای دلایل تغییر به کشورهای دیگر” آن بیشتر اضافه شده است.

“در آن است را مشاهده کنید که یکنواخت مالیات جاده را دلسرد خریداران به وسایل نقلیه خود را به غیر از خانه خود را می گوید که باید این نرخ نسبتا پایین تر از یک بار مالیات بر جاده” این درخواست گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>