دهلی نو HC اطلاع به مرکز در مذاکرات به دنبال ممنوعیت تبلیغات دخانیات

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی نو روز دوشنبه با صدور اطلاعیه به این مرکز در مذاکرات به دنبال جهت در اعمال ممنوعیت تبلیغات ترویج و حمایت از دخانیات در هر شکل از جمله قائم مقام تبلیغات برای محصولات مختلف تحت یک نام تجاری است.

یک بخش نیمکت به ریاست رئیس دادگستری DN پاتل و شامل عدالت C هری شاکر با صدور اخطار به دولت دهلی نو دولت مرکزی کمیسیون ملی حمایت از حقوق کودک در میان دیگر احزاب مربوطه ذکر شده در منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده توسط یک Dipesh Jha.

مورد خواهد بود شنیده 11 مارس.

این پیل به دنبال اجرای حقوق اساسی کارگران از جمله کودکان زیر سن چهارده سال است که درگیر در تولید و بسته بندی و فروش و تبلیغات محصولات توتون و تنباکو تحت نام تجاری ‘chaini khaini’.

این درخواست گفته است که مخاطب پیشرو توتون تولیدی تحت محک گروه های درگیر در فعالیت های غیر قانونی از جمله “قائم مقام تبلیغات” است که در تخلف از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در چارچوب کنوانسیون کنترل دخانیات.

این درخواست نیز گفت: محصول–chaini khaini–آگهی در چنین شیوه ای است که عموم مردم با این تصور که آن را به یک محصول گیاهی و دارای مزایای بهداشت و درمان. علاوه بر این محصول حمل هیچ قانونی هشدار و یا لازم عکس است که در تخلف از محصولات توتون و تنباکو (منع تبلیغات و مقررات تجاری و بازرگانی و تولید و عرضه و توزیع) عمل 2003.

فرار از پرداخت مالیات فقدان مدیریت زباله ساز و باعث عوارض جدی در سلامتی به کارگران دیگر جرائم ذکر شده در درخواست.

با توجه به درخواست هیچ اقدام گرفته شده توسط اتحادیه وزارت خانه با وجود آوردن به نور ادعایی بی نظمی. این درخواست به دنبال دستورالعمل ها برای قانون اساسی ویژه تیم تحقیق برای بررسی این بی نظمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید