دهلی نو HC اطلاع به مرکز DGCA نیلی GoAir در مذاکرات به دنبال هواپیما A320neo پایه

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه صادر شده اطلاع به مرکز اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) نیلی و رفتن Airlines (هند) Limited در مذاکرات به دنبال پایه از کل ناوگان معیوب هواپیما A320neo “در بزرگتر منافع امنیت عمومی”.

این درخواست ثبت شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی شناخته شده به عنوان مسافران هوایی انجمن از هند و “فعال و سازنده در مشارکت در مراحل پی در پی از حمل و نقل هوایی عمران اصلاحات در هند است.”

این درخواست می گوید که همانطور که در بیانیه صادر شده توسط DGCA در 28 اوت سال 2019 که چندین “مسائل فنی قابل توجهی” شده اند و با تجربه در ایرباس A320 Neo هواپیما مجهز به موتور PW1100G و DGCA بود “به وضوح اذعان تهدید برای ایمنی مسافر تا آنجا که در آن خواسته های هواپیمایی برای ورود تمام موارد تشخیص بو یا دود در کابین در طول عملیات نظارت و بازرسی موتورهای در مورد لرزش.

تقاضای ادعا کرده است که با وجود آگاه بودن از “مسائل فنی قابل توجهی با ایرباس A320 Neo” نه وزارت حمل و نقل هوایی عمران (MCA) و نه DGCA گرفته اند هر مرحله بتن به زمین با این هواپیما. وصول و DGCA تنها با صدور اطلاعیه تمدید مدت زمان برای انجام تعمیرات یا موتور تغییرات توسط شرکت های هواپیمایی نگران آن اضافه شده است.

“آن ارائه شده است که مخاطب 1 (MCA) و 2 (DGCA) بارها و بارها تمدید جدول زمانی برای نسخه های اصلاح شده از پرات و ویتنی موتورهای نصب شده باشد به جای پایه کل ناوگان A320 Neo هواپیما” درخواست می خواند.

درخواست ادعا کرده است که با وجود خطرات ایمنی که به طور گسترده ای گزارش شده و تصدیق بین المللی در مرکز و DGCA شکست خورده اند به زمین کل ناوگان معیوب Airbus A320neo با وجود تکرار اطمینان از آگاه بودن و آگاه از وضعیت.

درخواست اتحاد دعا برای پایه از کل ناوگان AirbusA320neo تا اصلاح موتور کامل نیست.آن را نیز به دنبال دستورالعمل ها را به وزارت حمل و نقل هوایی تنظیم کننده را در چارچوب قوانین و مقررات برای جلوگیری از موقعیت هواپیما با موتورهای معیوب پرواز در آسمان و برای تحمیل تحریم بر گمراهان خطوط هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>