دهلی نو HC disposes Kunal Kamra درخواست به چالش کشیدن خطوط هوایی’ پرواز ممنوع

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی (HC) در پنجشنبه دفع کردن کمدین Kunal Kamra درخواست به چالش کشیدن ممنوعیت پرواز که چهار airlines به حال تحمیل شده بر او را برای شش ماه.

عدالت نوین چاولا اوراق این درخواست گفت که Kamra اول باید رویکرد اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) و این اقتدار باید تصمیم بگیرید نمایندگی خود در هشت هفته.

Kamra روز سه شنبه نقل مکان کرده بود دهلی HC برابر پرواز ممنوع سیلی او توسط نیلی GoAir, SpiecJet و دولتی هوایی هند.

ارشد مشاوره Vivek Tankha که به نظر می رسد برای Kamra گفت: شرکت های هواپیمایی مختلف را اعمال ممنوعیت پرواز بدون پر کردن شکایت به عنوان مورد نیاز تحت هواپیمایی مقررات.

اضافی وکیل عمومی Maninder Acharya, نمایندگی DGCA گفت: درخواست نمی شد نگهداری و اضافه شده است که تنظیم کننده می توانید هر گونه سرکوبگر اقدام علیه شرکت های هواپیمایی به این موضوع است که هنوز هم در انتظار قبل از داخلی کمیته نگران هواپیمایی.

عدالت چاولا خواسته DGCA برای روشن کردن موضع خود در پرواز ممنوع و گفت که نظارتی باید گواهی اقدامات شرکت های هواپیمایی دیگر از نیلی به ممنوعیت Kamra بدون انجام یک پرس و جو.

کمدین است به دنبال دستورالعمل ها را به DGCA به سرعت تصمیم می گیرید نمایندگی خود را به اقدام علیه خطوط هوایی.

چهار خطوط هوایی را ممنوع کرده بود Kamra پس از او heckled و روزنامه نگار Arnab Goswami در نیلی پرواز. Kamra نیز با صدور اخطار قانونی به نیلی خواستار مبلغ 25 لاخ برای روان درد و ضرر و زیان متحمل شده و به دنبال عذرخواهی بی قید و شرط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>