دهلی نو HC رد درخواست به دنبال به تعویق افتادن AIIMS کنکور

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی است را رد کرد و درخواست به دنبال به تعویق افتادن آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی از تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS).

در سفارش آپلود از امروز دادگاه گفت: وجود شایستگی در بحث از نظام پزشکی هند یکی از متهمان که وجود دارد یک نیاز قوی برای AIIMS به تقویت ظرفیت خود را با اضافه کردن بیشتر پزشکان در رول خود را در سناریوی حال حاضر.

عدالت جیانت Nath وجود دارد گفت: هیچ دلیل قانع کننده برای به تعویق انداختن PG آزمون ورودی به عنوان دادخواهان با نزدیک شدن دادگاه در آخرین دقیقه. AIIMS محدود می شود توسط تمام دستورالعمل های مربوط به اقدامات احتیاطی گرفته شده برای این گردهمایی مقرر و طبق معمول پزشکی هنجارهای آن اضافه شده است. امتحان برنامه ریزی شده برگزار می شود 11 ژوئن.

به درخواست ثبت شده توسط MBBS دارندگان مدرک که نگرانی بیش از افزایش covid-19 موارد و استناد به تعویق افتادن مختلف از جمله امتحانات.

AIIMS گفت: اطلاع رسانی برای انجام معاینه صادر شد در 16 ژانویه و برگزار خواهد شد در 250 مراکز. آن اضافه شده است که مقدار زیادی از پول و منابع صرف شده برای انجام معاینه.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>