دهلی نو HC می پرسد مرکز برای تشکیل سطح بالا برای مقابله با خشونت خانگی در طول مستند

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی کارگردانی کرده است دولت مرکزی دهلی دولت و مقامات دیگر به تشکیل جلسه در بالاترین سطح به نظر در موضوع حفاظت از زنان در برابر خشونت خانگی در طول زمان در سراسر کشور coronavirus مستند.

تقسیم نیمکت دادگستری JR Midha و عدالت Jyoti سینگ صادر شده اطلاع به مرکز AAP دولت دهلی کمیسیون برای زنان در میان دیگران در این طومار در یک جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

دادگاه بیشتر کارگردانی برای مذاکرات در چه اقدامات بیشتری انجام شود می تواند به منظور جلوگیری از بروز خشونت خانگی و همچنین نسبت به حمایت از قربانیان. آنها شده اند به کارگردانی فایل یک گزارش وضعیت قبل از تاریخ بعد از شنیدن.

به درخواست ثبت شده توسط یک سازمان غیر دولتی به نام All India شورای حقوق بشر و آزادی و عدالت اجتماعی (AICHLS) در پی اقدامات برای جلوگیری از خشونت خانگی و حمایت از قربانیان در طول coronavirus مستند.

“استرس بالقوه شغل و یا ضرر و زیان اقتصادی این اختلال اجتماعی و محافظ شبکه و کاهش دسترسی به خدمات تمام عوامل ضروری. به عنوان فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و مردم را تشویق به ماندن در خانه خطر ابتلا به همسرآزاری است به احتمال زیاد به افزایش و حتی بیشتر. زنان ممکن است کمتر در تماس با خانواده و دوستان که ممکن است ارائه پشتیبانی و حمایت از خشونت است. زنان تحمل فشار از افزایش مراقبت های کار در این بیماری همه گیر.” این درخواست گفته بود.

درخواست ادعا کرده است که برخی از اقدامات موثر بیشتر نیاز به در محل قرار داده و آن را به عنوان یک ماده از رکورد و آمار که موارد خشونت خانگی در افزایش در حساب از زنان محدود به خانه های خود.

اضافی وکیل عمومی (ASG) Maninder Acharya تا به حال به دادگاه اطلاع داد که وزارت زنان و کودک توسعه دولت هند صادر کرده است به منظور در نظر گرفتن ادراک از افزایش موارد خشونت داخلی در حساب از مستند.وزارت متوجه شده است که یک واکنش سریع مکانیزم لازم است با توجه به شرایط خاصی که حاکم.

“بر این اساس وزارت صادر کرده و در برخی جهات به این منطقه نگران دادستانی را مناسب وظیفه فهرستی برای نگران افسران به طوری که آنها قادر به ارائه خدمات ضروری به آسیب دیده قربانیان خشونت خانگی” را ASG به دادگاه گفت.

“آنها نیز کارگردانی به انجام اقدامات مناسب برای ارائه حمل و نقل به عنوان به خوبی به عنوان محافظ چرخ دنده و دیگر پشتیبانی لجستیک به خط تلفن پرسنل آنها را قادر به ارائه کمک و اقدامات لازم در مورد تماس دریافت شده از قربانیان,” او اضافه شده است.

دادگاه بعد از شنیدن این موضوع در 24 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>