دهلی دولت به برداشت ویژه تاج هزینه در مشروب از هفته آینده

دولت دهلی نو به زودی برداشت ویژه “تاج هزینه’ که معرفی شد و پس از مشروب مغازه ها اجازه داده شد به کار در پایتخت. نرخ های جدید را به اثر از 10 ژوئن. با این حال یک مقام رسمی ادعا کرده است که مالیات بر ارزش افزوده افزایش خواهد یافت از 20 ٪ تا 25٪.

تصمیم می آید روز پس از این مقامات تا به حال در دفاع از تصمیم خود برای تحمیل یک هزینه در مشروب به دادگاه عالی. شهر دولت ادعا کرده بود که آن را رایگان به توافق و یا تنظیم مشروب قیمت هر دولت مالیات غیر مستقیم قانون است.

در استشهاد منتشر شده توسط دولت و مقامات ادعا کرد که 10 سایر ایالت آسام, Meghalaya, Karnataka, Andhra Pradesh, Telangana, Uttar Pradesh, هاریانا راجستان هندوستان, Tamil Nadu و بنگال غربی تحمیل کرده اند مشابه هزینه.

دولت دهلی نو تا به حال تحمیل هزینه معادل 70 درصد از MRP از 5 ممکن است. پس از تقریبا یک ماه دولت تصمیم گرفت برای پیاده روی. در 15 روز اول اجرای نرخ های جدید دولت موفق شده بود به جمع آوری 110 کرور با وجود اینکه انتخابی باز است.

بعد که ماه از دولت گفت: کل درآمد مالیات غیر مستقیم جمع آوری شده در طول 4 مارس تا 25 آوریل در حدود 227.44 کرور. این شامل 127 کرور در ویژه تاج هزینه. با وجود خاص, تاج, هزینه درآمد paled در مقایسه با آنچه این شهر به دست آورده بود در مارس 2019. دهلی نو در حال جمع آوری درآمد حاصل از 425.24 کرور در مارس 2019.

دهلی نو بیش از 850 مشروب مغازه ها که حدود 150 قرار دارد در مراکز و در فرودگاه. اکثر مغازه های شراب نبودند عملیاتی در ماه گذشته. این می تواند دیده می شود به عنوان دلیل کاهش شدید در درآمد.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>