دهلی نو: Aam Aadmi Party-چراغ دهلی دولت خواسته است تا پلیس دهلی به ثبت نام شاه در برابر مولانا برای نقض پروتکل قرنطینه. این می آید به عنوان تقریبا 175 نفر در دهلی نو گرفته شده بود به قرنطینه مرکز پس از آنها شروع به نشان دادن علائم Covid-19 پس از حضور در جمع آوری مذهبی در Nizamuddin منطقه دهلی نو.

در حالی که یک مستند تا به حال تنها تحميل شده در 24 مارس دولت گذشته بود به منظور جلوگیری از تجمع تعداد زیادی از مردم برای کنترل گسترش Covid-19. در روز دوشنبه وجود دارد 97 تایید موارد این بیماری در دهلی نو و بیش از 1250 موارد در سراسر کشور است.

این حادثه در دهلی نو نیز گسترش به کشورهای دیگر پس از مردم از Telangana و جامو و کشمیر نیز آزمایش مثبت پس از حضور در این رویداد. در Telangana, شش افرادی که با حضور در این رویداد کشته شده اند.

“مستند تحمیل شد در کل هند در 24 مارس و آن را وظیفه هر مالک و مدیر هر هتل مهمانسرای خوابگاه و مشابه استقرار اجتماعی را حفظ فاصله. به نظر می رسد مانند اجتماعی فاصله و قرنطینه پروتکل تمرین نیست اینجا. در حال حاضر آن را تا به دانش ما است که مدیران نقض این شرایط و چندین مورد از تاج مثبت بیماران شده است در اینجا یافت نشد. قوی عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که مسئول این استقرار” دولت در بیانیه ای گفت.

پلیس دهلی در حال حاضر نظارت بر منطقه و نیز با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از مراحل. با توجه به گزارش های این رویداد مذهبی که دیدم نزدیک به 200 نفر در آن حضور داشتند برگزار شد بدون در نظر گرفتن اجازه از مقامات.

“با این ناخالص عمل از سهل انگاری بسیاری از زندگی شده اند در معرض خطر. این مسئولیت هر شهروند به فعالانه برای جلوگیری از چنین تجمع مردم در طول این مستند و این چیزی جز یک عمل مجرمانه. پس از مرکز اطلاع ما در مورد اولین بیمار مثبت و درخواست کمک می کرد همه بیماران علامت دار به ما امکانات پزشکی و به عنوان یک احتیاط ایمنی غیر علامتی مخاطبین منتقل شده اند و به قرنطینه مراکز” در این بیانیه اضافه شده است.

Telangana رئیس دفتر وزیر خواسته است تا تمام کسانی که شرکت کردند و مراتب را به اطلاع مقامات مربوطه و که دولت انجام تست و ارائه درمان به آنها را رایگان از هزینه.

یونس Y Lasania کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im