دهلی دولت به بحث در مورد امکان جامعه گسترش Covid-19 فردا: Sisodia

در میان افزایش رمان coronavirus موارد در دهلی نو با بیش از 1000 موارد تازه در حال ظهور روزانه, معاون وزیر Manish Sisodia گفت که آنها خواهد بود برگزاری جلسه با دولت و مدیریت بحران اقتدار فردا 9 ژوئن به بحث Covid-19 وضعیت در سرمایه های ملی.

Sisodia همچنین اطلاع داد که جلسه را به بحث از این که آیا جامعه گسترش است که اتفاق می افتد در دهلی یا نه.

“جلسه دولت و مدیریت بحران سازمان برگزار خواهد شد و فردا در Covid-19 وضعیت و به بحث در مورد اینکه آیا جامعه گسترش یافته است. اگر شرکت کنندگان کارشناسان می گویند وجود جامعه گسترش در دهلی استراتژی ما تغییر خواهد کرد. من شرکت در نشست” گفت: Sisodia امروز با توجه به آنی ،

در ضمن از امروز شروع دولت دهلی نو افتتاح شد رستوران ها و مراکز خرید و همچنین به عنوان آن مرزهای دولتی برای هاریانا و درسی.

جدای از آن, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, است که در زیر خود انزوا پس از او شروع به نشان دادن علائم ویروس. او به احتمال زیاد به انجام یک آزمون برای covid-19 روز سه شنبه.

Kejriwal, 51, بنا به گزارش ها از بیماری دیابت رنج می برد و سرفه مزمن. او ریاست جلسه کابینه دولت در روز یکشنبه که در آن تصمیم گیری های کلیدی از جمله باز شدن مرزها و محدود کردن درمان بیماران در دولتی و خصوصی و بیمارستان گرفته شد.

روز یکشنبه در کنگره گفت که 25 درصد COVID-19 رای مثبت در دهلی نو نشان می دهد شروع جامعه و انتقال این بود که زمان مناسب برای باز کردن این شهر است.

ارشد کنگره سخنگوی آجی Maken گفت: این شرم آور بود که COVID مثبت رای در دهلی نو به بالاترین سطح در کشور و بهبود آن رای پایین ترین. دلیل این است که دهلی بیمارستان ها در شکل بد او گفت: با توجه به PTI گزارش.

در ضمن با 1,282 جدید کروناویروس موارد گرفتن گزارش در دهلی نو در 24 ساعت گذشته این سرمایه های ملی را مورد تعداد رسیده 28,936 در روز یکشنبه.

در حال حاضر دهلی است 17,125 فعال موارد در حالی که 10,999 بیماران بهبود یافته اند.

دهلی ویروس های مربوط به مرگ و میر می ایستد در 812 گفت: دهلی نو در بخش بهداشت و درمان در بولتن خود را.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>