دهلی دولت مجموعه 4 پانل به بازرسی بيمارستان گزارش بالاتر COVID-19 مرگ

دهلی نو:
دولت دهلی نو روز شنبه راه اندازی چهار کمیته متشکل از متخصصان پزشکی که بازرسی بیمارستان در شهرستان از جایی که درصد زیادی از COVID-19 تلفات هنوز گزارش با توجه به سفارش.

دستور صادر شده توسط دهلی نو در بخش بهداشت و درمان نیز توییتی توسط وزیر Arvind Kejriwal که گفت: این پانل را انجام بازرسی و ارائه پیشنهادات در کاهش مرگ و میر.

“مشاهده شده است که درصد COVID مرگ و میر vis-a-vis پذیرش و درصد COVID مرگ و میر در بخش در 11 بیمارستان دولتی و خصوصی است که در سمت بالاتر در دوره ژوئیه 1-23, 2020,” منظور گفت.

چهار کمیته شامل چهار متخصصان هر دو از طب داخلی و به عنوان بسیاری از بیهوشی شده اند تشکیل شده برای بازرسی نگران بیمارستان اختصاص داده شده به بررسی اینکه آیا پروتکل های استاندارد هستند که به دنبال درمان COVID-19 بيمار وجود دارد آن را گفت.

این کمیته نیز بررسی علت درصد بالاتر از COVID-19 مرگ و میر در این بیمارستان و همچنین علت مرگ COVID-19 بيمار اگر هر گونه گفت: سفارش امضا دهلی توسط وزیر بهداشت Padmini singla sv (sv).

Kejriwal گفت: تعداد COVID-19 مرگ و میر در دهلی را کاهش داده اما آن را تا به حال به بیشتر آورده می شود.

دهلی ثبت 1,035 تازه coronavirus موارد در روز چهارشنبه در نظر گرفتن شمارش آرا در این شهرستان به بیش از 1.33 لاخ در حالی که مرگ و میر از این بیماری با صعود به 3,907, مقامات گفت.

متخصصان پزشکی کشیده شده است از امکانات از جمله LNJP بیمارستان Lal Bahadur Shastri, بیمارستان RML بیمارستان و مولانا آزاد دانشکده پزشکی.

بيمارستان به بازرسی شامل GTB بیمارستان آقا Ganga رم بیمارستان کارت قرمز اسکورت موسسه قلب و حداکثر بیمارستان ساکت منظور گفت.

این کمیته باید گزارش های خود را به طور مستقیم به مدیر, منشی, دهلی نو, وزارت بهداشت, آخرین ماه اوت 3.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر