دهلی دولت قصد دارد 10,000-تخت موقت Covid-19 بیمارستان تحت وسیع چادر

دهلی نو: دولت دهلی نو در حال برنامه ریزی یک 10,000-تخت موقت بیمارستان برای COVID-19 بيمار تحت وسیع چادر در جنوب دهلی نو برای آماده شدن برای یک پیش بینی افزایش موارد در این شهرستان است.

برنامه ریزی شده Covid-19 تسهیلات خواهد آمد تا در جنوب دهلی پردیس معنوی سازمان رادا Soami سات Beas.

شکوه سبز پردیس واقع شده است در نزدیکی دهلی نو-هاریانا مرز. این COVID-19 تسهیلات خواهد شد که از 1700 فوت طول و 700 متر عرض خواهد شد که 200 محوطه با 50 تخت هر گفت: Vikas Sethi از رادا Soami سات Beas Bhati معادن.

این موقت بیمارستان خواهد بود که بزرگترین چنین تسهیلات در این شهرستان تا کنون. کار انتظار می رود که در پایان ماه ژوئن است.

فلز چادر دارای چراغ و طرفداران نصب شده است. سیستم های خنک کننده مورد نیاز خواهد بود با توجه به گرما. کارکنان پزشکی نیز می تواند جایگزین در یک ساختمان در محوطه دانشگاه ،

معنوی سازمان به تصویب آن به صورت موقت بیمارستان دو-سه روز پیش.

با توجه به دولت دهلی نو را برآورد coronavirus موارد در سرمایه های ملی هستند به احتمال زیاد به نقض 5 لاخ-علامت گذاری به عنوان در پایان ماه ژوئیه. حدود یک لاخ تخت مورد نیاز خواهد بود برای COVID-19 بيمار.

این شهرستان در مجموع 9,647 اختصاصی COVID-19 تخت در دولت اجرا مرکزی و بیمارستان های خصوصی. از این 5,402 اشغال کردند.

دولت دهلی نو نیز آغاز شده و روند شناسایی جامعه سالن ها و استادیوم ها است که می تواند تبدیل به موقت COVID-19 بیمارستان.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>