دهلی دولت بیمارستان ها خواسته به راه اندازی رسانه های سلول به نظارت بر رسانه های اجتماعی

دهلی نو: Aam Aadi حزب (AAP) چراغ دهلی دولت روز دوشنبه پرسید بیمارستان به شکل رسانه سلول برای مقابله با پیام های رسانه های اجتماعی در مورد عملکرد دولت بیمارستان. این می آید پس از یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک پلت فرم میکروبلاگینگ بیش از درمان Covid-19 بيمار در بيمارستان های دولتی و امکانات قرنطینه.

دهلی نو دوم بیشترین تعداد موارد Covid-19 در این کشور پس از ماهاراشترا. روز دوشنبه 78 مردم بیشتر تست مثبت در نظر گرفتن مجموع به 2,081 موارد است. شده اند وجود دارد 47 مرگ و میر در سرمایه های ملی.

“در آن آمده است به این توجه کنید که وجود دارد تعداد زیادی از پیام های رسانه های اجتماعی در مورد عملکرد بیمارستان های دولتی از NCT دهلی نو در حال شناور در اطراف. نگران در بیمارستان نیاز دارد یا رد کردن اطلاعات و یا اقدام اصلاحی برای جلوگیری از وقوع مجدد چنین بروز” یک دستور صادر شده توسط دولت گفت.

سفارش اضافه می کند که “پزشکی سرپرست پزشکی مدیران و مدیران در تمام بیمارستان های دولتی از NCT از دهلی نو به کارگردانی برای ایجاد یک media cell, چه کسی باید نظارت بر رسانه های اجتماعی, رسانه های خبری و بلافاصله واکنش نشان می دهند به اخبار/اطلاعات به طوری که موقعیت صحیح ارائه شده است قبل از مردم”.

این ویدئو ارسال شده در توییتر از یک پدر و مادر او گفته است که پدر او که تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری بود نه گرفتن درمان مناسب در بیمارستان دولتی در دهلی نو. در این ویدئو ادعا کرد که هیچ کس از حضور او حتی اگر او تا به حال تب بالا.

در پاسخ به این اتهامات ارشد AAP رهبر و MLA دیلیپ Pandey گفت که او شخصا صحبت به اداره بیمارستان و این موضوع تا به حال حل و فصل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>