دهلی نو, تجاوز: HC disposes درخواست به دنبال بررسی سلامت روان از اعدام محکومین

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه از دفع یک درخواست که به دنبال جهت به ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) برای ارزیابی سلامت جسمی و روانی از چهار محکوم به اعدام محکومین در سال 2012 در دهلی نو, تجاوز و قتل.

“اول شما قرار است برای رفتن به NHRC. اگر آن را نمی کند هر چیزی را انجام دهید و سپس شما استناد حکم صلاحیت این دادگاه است. ما نمی توانیم مسئله جهت به چنین قانون اساسی اقتدار بدون شما قبل از ساخت هر گونه نمایندگی و قبل از آن” نیمکت رهبری توسط رئیس دادگستری DN پاتل گفت.

درخواست مدافع, یک Rajarajan حال ادعا کرد که چهار نفر به اعدام محکوم شده اند نگهداری در سلول انفرادی تحت ترس از مرگ “روی هوی و هوس و خیالات” از مقامات و از آن تاثیر می گذارد خود را ثبات روانی. این درخواست نیز با اشاره به این اتهامات که چهار نفر بودند در مواجهه با آزار جسمی در زندان است.

Tihar زندان مقامات روز چهارشنبه با نزدیک شدن Patiala House دادگاه به دنبال تازه تاریخ اعدام چهار مجرم در این مورد. دادگاه صادر کرده است متوجه به اعدام محکوم خواهد شد و شنیدن این موضوع فردا.

در ماه دسامبر 2012 23 سال زن شد و به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم و تجاوز توسط شش نفر در یک اتوبوس در حال حرکت در جنوب دهلی نو است. او در برابر صدمات او در 29 دسامبر در کوه بیمارستان الیزابت در سنگاپور است.

از شش محکومین یکی بود یک نوجوان بود که اجازه بعد از دوران محکومیت خود را در حالی که یکی دیگر از خودکشی در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>