دهلی نو شرکت استخدام برای ممیزی PM مراقبت صندوق

دهلی نو-بر اساس خبره حسابداری شرکت SARC & Associates استخدام شده برای حسابرسی نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM مراقبت) صندوق با توجه به اطلاعات داده شده توسط صندوق مدیران.

مستقل حسابرس منصوب شده است به مدت سه سال. ممیزی انجام خواهد شد در پایان یک سال مالی طبق اطلاعات داده شده در این مجموعه از سوالات متداول در صندوق. انتصاب مهم است زیرا منتقدان سوال منطقی برای یک صندوق دیگر از نخست وزیر ملی امداد صندوق (PMNRF) برای کار امداد رسانی و نیز به دنبال شفافیت بیشتر در مورد استفاده از پول از این صندوق.

سوالات متداول ارسال شده در سایت این صندوق نیز گفت: آن را در حال اجرا توسط دو مقام در دفتر نخست وزیر در افتخاری اساس.

تراست خیریه دریافت معافیت مالیات بر درآمد و در نتیجه نیاز به حسابرسی شده توسط حسابداران و گزارش به اداره مالیات. بیش از چند سال گذشته این بخش سخت تر از قوانین حاکم بر تراست خیریه به اطمینان حاصل شود که بودجه دریافت استفاده می شود برای هدف در نظر گرفته شده و برای افزایش انطباق. این بخش نیز تا افشای نیاز تراست در گزارش حسابرسی.

کمک های ساخته شده به PM مراقبت صندوق معاف از مالیات بر درآمد. همچنین سهم سود ساخت شرکت های شمارش به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت ها هزینه های است که آنها موظف به انجام تحت قانون شرکت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>