دهلی دادگاه باقی می ماند حلق آویز از چهار مجرم در سال 2012 در دهلی نو, تجاوز در پرونده قتل

دهلی دادگاه در روز جمعه بعد از ظهر به تعویق افتاده تا بیشتر سفارش اعدام چهار مجرم در سال 2012 در دهلی نو, تجاوز در پرونده قتل.

دهلی دادگاه در 17 دسامبر صادر کرده است, تازه, حکم مرگ برای فوریه 1 در برابر چهار مجرم — چهار مجرم — Vinay شارما (26), Mukesh کومار سینگ (32), Akshay Kumar Singh (31) و Pawan (25) — در این مورد.

یک نرم افزار برای ماندن اجرای حکم مرگ بوده ظ توسط سه نفر از محکومین Akshay Pawan و Vinay. یک نرم افزار جداگانه برای اعدام شد نیز ثبت شده توسط Mukesh مدافع Vrinda Grover. او استدلال در دادگاه که از همه مجرم محکوم شدند یک “مشترک قضاوت” سرنوشت خود را نمی توان تفکیک و محکوم Mukesh نمی توان به طور جداگانه پرداخته در انزوا.

رحمت درخواست از Mukesh رد شده است توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind. حقوقی درمان رحمت دادخواست و راه حل های دیگر هنوز در دسترس است به سه تن دیگر از محکومان. مدافع A. P Singh ظاهر می شود برای سه مجرم فرستاده شده قبل از دادگاه که ماندن دنبال شده بر این اساس که “راه حل های قانونی منتقل شده توسط محکومین را تبدیل به infructuous” اگر ماندن در اعدام داده نشده است.

“بدون اظهار نظر بر انبساطی تاکتیک های اتخاذ شده توسط محکومین کافی است این امر می تواند به دولت است که به دنبال redressal از نارضایتی را از طریق روش های ایجاد شده توسط قانون است که مشخصه هر جامعه متمدن. دادگاه های این کشور نمی توانیم به منفی هر گونه تبعیض محکوم از جمله اعدام محکومان در پیگیری حقوقی خود را درمان, با تبدیل یک نلسون چشم به سمت او “منظور می خواند.

“به عنوان یک اثر تجمعی از فوق الذکر بحث من از نظر در نظر گرفته است که اجرای حکم این دادگاه رجوع شود به منظور مورخ 17.01.2020 سزاوار به تعویق افتاد تا سفارشات بیشتر.” آن را بیشتر می افزاید.

سفارش نیز هدایت از زندان سرپرست به فایل انطباق گزارش با توجه به این ترتیب شنبه

اجرای حکم اعدام چهار مجرم بوده و ثابت برای 1 فوریه ساعت 6 صبح به تعویق افتاده است به هر ترتیب گذشت.

راس دادگاه اخراج درمانی دادخواست توسط Akshay Kumar Singh, Vinay Kumar و Mukesh کومار سینگ. Vinay Sharma سوم محکوم به رحمت او درخواست و انتظار قبل از رئیس جمهور. آکشی و Pawan هنوز به یک فایل رحمت درخواست.

در 16 دسامبر 2012, 23 سال زن شد و به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم و تجاوز توسط شش نفر در یک اتوبوس در حال حرکت در, south Delhi, حادثه ای که باعث شد در سراسر کشور تظاهرات. او را از آسيب در 29 دسامبر در کوه بیمارستان الیزابت در سنگاپور است.

یکی از شش شد اجازه دهید بعد از سه سال در بازداشت چرا که او جزئی بود. ششم, رام سینگ گفته خودکشی در Tihar زندان چند ماه قبل از دادگاه حکم خود را تحویل داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر