دهلی نو coronavirus نگرانی کوه به عنوان تخت بیمارستان اجرا

“آنها اهمیتی نمی دهند که آیا ما زندگی می کنند و یا می میرند” گفت: 20-year-old daughter Beautiful که دایی, Abhishek شنبه با Ashwani در پشت وسیله نقلیه خود را از جان گذشته سفری به دهلی نو.

“آن را نمی خواهد به آنها مهم است اما من از دست پدر من بود او جهان را به من,” او گفت: اشک اشک به او نشان داد یک عکس از او.

تمام بیمارستان ها 45 ساله تاجر خانواده سعی حاضر به اعتراف Ashwani حتی اگر یک برنامه تنظیم شده توسط دولت در شهرستان نشان داد Covid-19 تخت, رایگان, Abhishek به خبرگزاری فرانسه گفت.

با افزایش عفونت های برجسته دولت لرزان از سیستم بهداشت و درمان, مرگ جین و دیگران مانند او باید افزایش اضطراب در دهلی نو بیش از این تهدید در حال رشد.

بیش از 1200 نفر از این ویروس در پایتخت هند و بیش از 1 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هر روز.

سردخانه ها پر از اجساد و گورستان و کوره های جسد سوزی کارکنان می گویند که آنها نمی تواند نگه دارید تا با جمع شدن از قربانیان است. برخی از محلی دهلی شوراهای گویند واقعی مرگ و میر دو برابر تعداد داده شده توسط دولت منطقه ای.

هندی رسانه ای شده پر از غم انگیز داستان از مردم در حال مرگ پس از تبدیل دور توسط بیمارستان.

یک زن باردار فوت کرد که او در حال رفت بین بیمارستان. 78-سال-پیرمرد درخواست دادگاه عالی دهلی برای یک تخت اما قبل از درگذشت این موضوع می تواند گرفته شود.

هند در حال حاضر ثبت بیش از 300,000 coronavirus موارد با حدود 9,000 مرگ و میر.

قیمت بالا برای نادر تخت

چندین خانواده باید با استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازشماری خود دلخراش تجارب پس از رد شدن تخت بیمارستان.

Jain خانواده اومدند پر سر و صدا در سراسر کشور ادای احترام به سلامت کارگران کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از پشت بام ها و بالکن ها پس از یک مستند در سراسر کشور آغاز شده و در ماه مارس است. در حال حاضر آنها احساس رها شده است.

“دولت در حال انجام هیچ چیز نیست. آنها فقط بازی با احساسات ما,” Beautiful گفت.

جین را ویران بستگان در حال حاضر در حال انتظار برای دریافت تست شده خود را, اما دولت دهلی نو اجازه می دهد که تنها در معرض خطر و علامتی اعضای خانواده.

شهر دولت برآورد کرده است که در آن می تواند نیاز 80,000 تخت تا پایان ماه جولای و هشدار داد در هتل ها و سالن های عروسی که آنها به احتمال زیاد تبدیل به بیمارستان.

در حال حاضر بيمارستان های دولتی باید 8,505 تعیین شده همه گیر تخت در حالی که بیمارستان های خصوصی باید 1,441.

اما خانواده ها می گویند که آنها مجبور به صرف ثروت کوچک برای چند تخت است که در دسترس هستند.

Suman Gulati که پدر یک coronavirus بیمار گفت: او خواسته شده بود که برای یک میلیون روپیه ($13,200) توسط یک بیمارستان خصوصی برای یک تخت خواب.

“هنگامی که من پرداخت پول گرفتن یک تخت بود یک مشکل نیست. اما برگزاری چنین مقدار عظیمی از پول در چنین زمان بحرانی بود,” او گفت: AFP.

“اگر من سقوط بیمار بعد چه کنم ؟ باید من فروش اموال و جواهرات من?”

یک نیش عملیات توسط آینه در حال حاضر کانال تلویزیون نشان داد پنج دهلی بیمارستان درخواست coronavirus بیماران به پرداخت تا $5,250 به منظور اعتراف کرد.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal متهم کرده است بیمارستان های خصوصی از دروغ گفتن در مورد در دسترس تخت و وعده داده شده عمل دشوار اگر آنها یافت اخاذی.

کارشناسان در حال سوال این شهر را از دست داده و همه گیر ،

Virologist شهيد Jameel گفت: دهلی نو مانند دیگر شهرهای بزرگ را آزمایش کرده است و مردم به اندازه کافی. تا کنون آن را پوشش داده است فقط یک درصد از جمعیت آن است.

“در حال حاضر دولت دهلی نو در حال انجام همه چیز را به مردم وحشت” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“باید آن را تست خواهید کرد. من نمی فهمم منطق تست تنها افرادی که علامتی هستند. چگونه شما پیدا کردن چقدر عفونت گسترش یافته در جامعه اگر شما نمی آزمون آنها؟”

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>