دهلی: دهلی وزیر Arvind Kejrwal در یکشنبه خواست مهاجران بودند که اقدام به ترک شهر برای عقب ماندن آن را به عنوان بهترین راه برای کنترل این ویروس از گسترش. Aam Aadmi Party (AAP) چراغ دهلی دولت تعیین کرده است تا شب پناهگاه در مدارس دولتی و نیز خواست صاحبخانه برای تاخیر در نظر گرفتن اجاره.

پس از اعلام این مستند وجود دارد گزارش های خبری از مهاجران در راه رفتن از دهلی نو به روستاهای خود. با دولت شروع اتوبوس وجود دارد گزارش از جماعت زیادی از مردم در مرزهای سراسر کشور است. همانطور که از شنبه شب وجود دارد 49 تایید موارد این بیماری در دهلی نو.

“زمانی که مستند اعلام شد, ساعت تجدید نظر برای همه به ماندن در جایی که آنها هستند. وجود دارد تصاویری در سراسر کشور از ورود غیرقانونی به ترک شهرها و بازگشت به روستاهای خود را. من می خواهم به درخواست آنها را به فکر کردن در مورد زندگی خود و زندگی عزیزان خود و جلوگیری از شلوغ فضاهای. کل کشور در تلاش است برای کنترل وضعیت” Kejriwal گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت که حتی به عنوان وجود دارد سرویس زیرساخت جاده گزارش تاج از آمدن در سراسر جهان در هند, کل کشور است که کار مانند یک تیم – متحده و دولت مرکزی گنجانده شده است. او گفت: این زمان برای سیاست و کشور نیاز به کار با هم.

“خود را به عنوان وزیر, من به شما اطمینان دهم که ما را ساخته اند تمام مقررات لازم برای مهاجران به ماندن مواد غذایی ارائه می شود. ما prepped استادیوم برای آنها باقی بماند. مدارس در نزدیکی مرزهای نیز آماده شده است تا اطمینان حاصل شود که مردم می توانند با اقامت رایگان از هزینه است.”

از آنجا که مستند دهلی دولت ارائه شده است دو وعده غذا در شب پناهگاه است. پس از شنبه, وعده های غذایی نیز در حال ارائه در مدارس.

Kejriwal نیز تجدید نظر به صاحبخانه در دهلی نو برای اطمینان از مستاجران خود را که آنها را نمی توان مجبور به پرداخت اجاره. “در یک یا دو ماه اگر مستاجران قادر به پرداخت به دلیل کمبود بودجه, من اطمینان می دهم شما خواهد شد مراقبت از که را. این زمان به کار برای بشریت” او گفت:.

یک بار دیگر آوردن یک مرجع Bhagwad گیتا, Kejriwal گفت که با 18 ماه از مستند, چپ, مردم می توانند خواندن 18 فصل از کتاب مذهبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im