دهلی نو نوار انجمن درخواست SC collegium به خاطر انتقال HC قاضی

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی کانون (DHCBA) در چهار شنبه درخواست دیوان عالی کشور collegium به یاد حرکت به انتقال عدالت S. Muralidhar از دادگاه عالی دهلی نو شد به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی.

این انجمن همچنین درخواست اعضای خود را به پرهیز از کار در 20 فوریه به عنوان یک نشانه اعتراض به انتقال یک “نادرترین نادر” مورد. آن گفت: “اعلیحضرت ما محترم موسسه در خطر است.”

انجمن ابراز شوک و ترس و خشم در انتقال “یکی از بهترین قضات را آراسته نیمکت – Hon’ble Dr عدالت S. Muralidhar – توسط collegiums از Hon’ble دیوان عالی کشور”.

آن گفت: آن را محکوم انتقال و افزود که “چنین نقل و انتقالات نه تنها مخل به ما نجیب موسسه بلکه تمایل به تضعیف و بیرون راندن ایمان مشترک litigant در عدالت توزیع سیستم. از جمله نقل و انتقالات نیز مانع آزاد و عادلانه تحویل دادگستری توسط محترم’ble نیمکت”.

دادگاه عالی collegium توصیه می شود انتقال از دهلی بالا قاضی دادگاه عدالت S Muralidhar به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی. جدا از CJI Bobde, قضات, N V Ramana, Arun Mishra, R F نریمان و R Banumathi بخشی از پنج قاضی collegium.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>