دهلی نو: 40 هتل 80 سالن های ضیافت تبدیل می شود به COVID-19 امکانات با 20K بیشتر تخت

دهلی نو:
دولت دهلی نو به کارگردانی منطقه دادستانی و مقامات دیگر نگران به راه اندازی نزدیک به 20 ، 000 تخت در عرض یک هفته در پی یک جهش در covid-19 موارد در سرمایه های ملی خواند.

با توجه به رسمی حدود 40 هتل و 80 سالن های ضیافت تبدیل خواهد شد به امکانات بهداشتی به ارائه مراقبت های پزشکی به کروناویروس-افراد آلوده.

این covid-19 شمارش رسیده است که نزدیک به 39,000 در دهلی نو و ویروس و تاکنون بیش از 1200 زندگی می کند تا کنون در پایتخت.

در اوایل این هفته وزیر Arvind Kejriwal گفته بود که دهلی نو خواهد نیاز به 1.5 لاخ تخت ژوئیه 31 اگر مردم از کشورهای دیگر شروع به آمدن به این سرمایه های ملی برای درمان.

پس دولت در جهت شمال غربی منطقه دولت صادر کرده است به منظور تبدیل 22 سالن های ضیافت به امکانات بهداشتی که در آن اطراف 3,300 تخت خواهد شد تا با مقامات.

“همانطور که در طرح ضیافت سالن متصل خواهد شد به خانه های پرستاری در حالی که در هتل گسترش خدمات بيمارستان ها ارائه خواهد شد” این مقام گفت.

با توجه به دهلی تاج نرم افزار 9,850 تخت موجود در شهرستان 5,448 اشغال شد در 7 بعد از ظهر روز یکشنبه در حالی که 4,402 تخت شد و خالی شد.

“هتل ها را از 4000 تخت در حالی که ضیافت سالن را 11,000 تخت. خانه های پرستاری را از 5000 تخت” این مقام گفت.

با covid-19 مورد افزایش نگران کننده, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه اعلام کرد که آزمایش دو برابر خواهد شد در دهلی نو در دو روز آینده و پس از آن با افزایش سه بار.

با در نظر گرفتن کمبود تخت برای coronavirus-بیماران آلوده در دهلی دولت مرکزی تصمیم گرفته است که بلافاصله پس از ارائه 500 راه آهن مربیان خواهد بود که مجهز به تمام امکانات, او گفت:.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>