وزیر دفاع وارد افغانستان جلوتر از ما-طالبان مقابله

وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperOvernight دفاع: قانونگذاران برخورد در طول Pompeo شنوایی در ایران | برگ برنده سیاهی طالبان معامله پیش از امضای | تهمت شکایت بیش از برنامه ریزی برای استفاده از بودجه پنتاگون برای مرز دیوار اوباما سناتور پرس پنتاگون در حفاظت از اعضای خدمات از coronavirus کاخ سفید به طور رسمی اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن کری نامزد بیشتر وارد افغانستان روز شنبه برای دیدار با مقامات جلوتر از ایالات متحده و طالبان امضای یک قرارداد برای شروع خروج نیروهای آمریکایی از این کشور است.

سخنگوی Esper گفت که دفاع رئیس را ملاقات با رئیس جمهور اشرف غنی و دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ در کابل.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع مطلب گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که Esper خواهد “صدور یک اعلامیه مشترک با دولت افغانستان” پس از ایالات متحده و افغانستان امضای این توافقنامه است.

امضای انتظار می رود که به جای در قطر که در آن وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoOvernight دفاع: قانونگذاران برخورد در طول Pompeo شنوایی در ایران | برگ برنده سیاهی طالبان معامله پیش از امضای | تهمت شکایت بیش از برنامه ریزی برای استفاده از بودجه پنتاگون برای مرز دیوار وارن می پرسد دولت برای اطمینان داد که تحریم نیستند مانع coronavirus مهار ایران مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی طالبان معامله پیش از امضای بیشتر سفر در روز شنبه شاهد امضای.

ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد و نمایندگان طالبان پاكستان در انتظار امضای پیمان خود را.

امضای این توافقنامه پس از هفت روز “کاهش خشونت” دوره که مقامات ایالات متحده باید تلقی می شود تا حد زیادی موفق است.

تبلیغات

“اگر طالبان و دولت افغانستان زندگی می کنند تا به این تعهدات ما را قدرتمند مسیر رو به جلو برای پایان دادن به جنگ در افغانستان و آوردن نیروهای ما صفحه اصلی” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت.

کارشناسان به رویترز گفت که Esper سفر روز شنبه بود که با هدف نشان دادن غنی ایالات متحده تعهد خود را به دولت افغانستان.

“واشنگتن اساسا تلاش برای نشان می دهد که آن قدرت کامل است که در پشت این معامله و می خواهد آن را نیز نشان می دهد در کابل است که آن را به طور کامل پشت سر افغانستان به روند صلح و آشتی حرکت به سمت رسمی آغاز” مایکل زندگی زیبا معاون مدیر آسیا برنامه در مرکز ویلسون گفت: خروجی.

توافق با طالبان خواهد لگد کردن خروج نیروهای آمریکایی در افغانستان از 12000 در حال حاضر در کشور به 8,600. در بازگشت طالبان خواهد اطمینان که آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا این کشور به عنوان یک گفتوگو برای حملات تروریستی.

قانونگذاران باید همچنان محتاط در مورد این توافق به ویژه آن فشار به فاستر مذاکرات در افغانستان بین دولت این کشور و طالبان.

“این مذاکرات اگر آنها برگزار خواهد شد اولین بار است که افغانستان به نمایندگی از همه طرف از جنگ را کنار هم نشستن و شروع کار سخت از آشتی” Pompeo گفت: در اوایل این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه خود جمعه تبلیغ این معامله گفت: دولت بود و ساخت “پیشرفت قابل توجهی” به سوی پایان دادن به نزدیک به 19 سال جنگ در افغانستان است.

“زمانی که من به دفتر من وعده داده شده به مردم آمریکا من می خواهم شروع به آوردن نیروهای ما و به دنبال پایان دادن به این جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال ساخت پیشرفت قابل توجهی در آن وعده.”

او خواست افغان ها به “دست گرفتن این فرصت برای صلح و آینده ای جدید برای کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>