به طور پیش فرض توسط برخی از NBFCs در امن قرضه هل Sebi به معرفی اصلاحات

موجی از پیش فرض ها توسط برخی از NBFCs مجبور کرده است بازارهای سرمایه تنظیم کننده Sebi به بیرون آمدن با یک مجموعه جدید از اقدامات برای حفظ منافع دارندگان سهم قرضه و تقویت اعتماد به نفس خود را در مکانیزم نظارتی برای بررسی هر گونه مانند ،

در جدید مشاوره مقاله بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) پیشنهاد کرده است یک بررسی مفصل از چارچوب قانونی برای شرکت های بزرگ اوراق قرضه و سهم قرضه امنا (DTs).

به عنوان در هر مورد, مشاوره, مقاله های مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز برای ایجاد یک شناسایی اتهام بر دارایی به عنوان pari-passu شناور اتهام در مورد اخیر به صورت پیش فرض از NBFCs در وام های امن ایجاد کرده سردرگمی که آیا اوراق قرضه واقعا امن است.

با توجه به تنظیم کننده و ایجاد یک شناسایی شارژ NBFCs را قادر خواهد ساخت انحلال دارایی و بازگشت بدهی به سرعت به سرمایه گذاران در صورت هر گونه پیش فرض.

به تازگی در مورد اعتماد سرمایه دو امنا نمایندگی امن وام دهندگان منتقل شده بود دادگاه مدعی حقوق در همان دارایی. دارایی متهم شدند به یک متولی به عنوان بخشی از ترازنامه و متعهد به دیگر متولی نیز می باشد.

“Sebi پیشنهاد جدید کمک خواهد کرد که جلوگیری از چنین شرایطی در آینده و همچنین کمک به شناسایی اتهام به خصوص در مورد پیش فرض و یا انحلال. این امر همچنین تسریع بیشتر استقراض توسط NBFCs توسط obviating نیاز به اخذ کد بندی مشاغل ملی از موجود وام دهنده” به گفته یک مقام رسمی با سهم قرضه امانت.

برخی از بازیکنان در بازار ابراز نگرانی که آیا این شکل جدید از اتهام ایجاد می شود قابل اجرا بر روی اوراق قرضه موجود و یا آینده قرض گرفتن.

در این, یک کارشناس بازار گفت: “ظاهرا به نظر می رسد که این امر می تواند قابل اجرا تنها بر روی آینده استقراض بنابراین به عنوان برای جلوگیری از عملیاتی مشکلات است.”

Sebi همچنین پیشنهاد انتقال زمان 3-5 سال نگه داشتن در ذهن که موجود اتهام ایجاد شده بیش از کل ترازنامه ادامه خواهد داد تا بلوغ در حال حاضر اوراق قرضه صادر شده است که عمدتا بین 3-5 سال است.

کارشناسان بازار نیز احساس می کنند که ایجاد یک شناسایی مسئول در ترازنامه باعث خواهد شد هر گونه مشکل به سرمایه گذاران موجود به عنوان صادر کنندگان خواهد اطمینان حاصل شود که دارایی های خود را پوشش بیش از 100 درصد است.

“ایجاد شناسایی اتهام نیز متفاوت از securitisation که در آن مقدار از زمینه ای است که حلقه حصار در حساب سپردن و به جریان بازگشت به سرمایه گذاران” یک واسطه گفت.

Sebi بیشتر پیشنهاد ایجاد یک بازیابی صندوق توسط صادر کننده در موقع صدور امنیتی است. این است که با هدف کاهش مشکل تاخیر در دریافت بودجه به سهم قرضه امنا و اطمینان از شتاب اجرای امنیت.

“Sebi پیشنهاد جدید کمک خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد به نفس از سرمایه گذاران در بازار اوراق قرضه” گفت: یکی دیگر از کارشناس.

مشاوره کاغذ باز است برای نظرات تا 17 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>