Deepa Pradeep را upcycling سرمایه گذاری کوچک و دارای طیف وسیعی از محصولات برای زندگی روزمره

Deepa Pradeep نور چشم تا زمانی که او می بیند آنچه که اکثر مردم به راحتی برچسب و اخراج به عنوان سطل زباله. به upcycling, کارآفرین, همه چیز را یک فرصت در اختراع مجدد است. Deepa را upcycling برچسب کوچک با Facebook صفحه به همین نام نمایش بسیاری از خلاقیت. آن سخت است نه به با شگفتی نگاه کردن در طیف وسیعی از محصولات است که می تواند صنوبر تا یک فضای داخلی یا حتی زندگی روزمره بیشتر دوستدار محیط زیست تلاش کنند.

وجود دارد در حال حاضر محصولات رایج مانند روزنامه های ساخته شده را در کیسه های کاغذی, پیر كم به عنوان کیسه های مواد غذایی و میز و تخت دونده از چشم نواز pallus از ساری است که سخت به اجازه رفتن. اما Deepa را بازیافت توانایی رفتن مایل اضافی با یخچال کیف به فروشگاه سبزیجات ساخته شده از همه جا thorthu, نایلون, چتر پارچه تبدیل به با دوام و ضد آب کیسه های برای خرید گوشت و ماهی و مبلمان قدیمی livened تا با تغییر اثاثه یا لوازم داخلی, دستگیره جدید در اینجا و یک پیچ وجود دارد.

Deepa Pradeep

کیک تخته تبدیل به نقاشی دست و ساعتهای توسط Mahmoud در حالی که کوسن را پوشش می دهد غنی شده در تم های درخواست شده توسط کاربران پارچه های پنبه ای با dabu, ajrakh چاپ تبدیل به درخت کریسمس آویختن گوشواره و کیسه و یا embellishments در بطری کیف و میز و دستمال.

یک مهندس عمران Deepa مشغول به کار در زمینه ساخت و ساز به مدت هفت سال. او همچنین یک RJ با Malayalam FM ایستگاه در این شهر به مدت دو سال. Deepa را از روی لئامت دادن با upcycling آغاز کرد و روی یک ضربه توجه داشته باشید پس از بحث با یکی از دوستان که تخصصی در گلدوزی. “حالا که من از آن فکر می کنم من نمی دانم نام پارچه در بازار و نه می توانم قلاب دوزی اما فکر بازی با پارچه درخواست کرد به من. که این است چگونه متولد شد,” او به یاد می آورد از سفر خود را.

Cake board converted into hand-painted clock

“نام مخفف شرکت های کوچک مانند این و انتخاب شد شوهرم, Pradeep بازاریابی-ارتباطات حرفه ای,” او می گوید. مادر به ابتدایی معلم مدرسه ابتدایی Govind و نوجوان Karthika, Deepa می گوید: او دختر کسی که با او حضور در کلاس های هنر نیز او سخت ترین منتقد.

Small’s range of cushion covers

هنگامی که برای اولین بار چند دستور مطرح ستایش از مشتریان Deepa بود قادر به گرفتن سفارشات برای مراسم ازدواج و رویدادهای شرکت. در فرایند این طرح نیز با توجه به چندین نفر جدید را وسیله امرار معاش و یا اضافه شده منبع درآمد. “این یک مکاشفه به من خیاط که بسیار می تواند ساخته شده از تکه های است که آنها معمولا رایت پس از برش الگوهای,” او می گوید.

Deepa یک خیاط برای هر یک از محصولات ساخته شده از پارچه های پنبه ای و پلی پروپیلن. یکی از خیاط استفاده می شود به کار به عنوان یک گارد امنیتی در شوهرش شرکت اما یک حادثه ارائه شده او را ناخوش به ادامه. که زمانی که او در زمان به دوخت کوچک. کیسه گیری به کار گرفته شده است توسط یک گروه از زنان از لحاظ اقتصادی محروم در زمینه های Kovalam.

Fabric coasters made from used clothes and tailoring waste

زیر لیوانی پارچه های ساخته شده از استفاده از لباس و خیاطی زباله | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

تعطیلات در حال حاضر نیز شامل سفر به handloom واحد برای کار مشترک در مواجهه با پارچه های طبیعی و امکانات خود را. او در مورد سفر اخیر خود به یک handloom خوشه در Kannur که در آن تکه از khadi که توجه او در حال حاضر به نشستن بر روی میز به عنوان سلیقه طراحی شده زیر لیوانی. برای Deepa کوچک است که در مورد یک قلب بزرگ برای سه Rs — کاهش استفاده مجدد و بازیافت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>