Deepa M باعث می شود نوزاد سالم, مواد غذایی, رشته فرنگی و sevai با millets

این وظیفه پیدا کردن مناسب نوزاد غذا برای پسرش که مجموعه Deepa M در کارآفرینی راه. مسلح با یک پست-فارغ التحصیل در رشته مواد غذایی و تغذیه از چنای به زنان مسیحی, کالج, او مورد مطالعه برچسب های تغذیه از مارک های مختلف اما آنها را در بر داشت “لود شده با مواد نگهدارنده” او رول چشمان او. “بنابراین من تصمیم به ایجاد خود من است.”

مکث پس از این بیانیه پر سر و صدای پس زمینه از پچ پچ و فضایی جنبش ما به عنوان نشستن در جلوخان Prozone بازار. نبود که به جای راش ایده من از تردید. “نه واقعا. آن را تنها یک سوال از استفاده از آنچه که من آموخته بود در دانشگاه.” این اتفاق در سال 2013 و پس از همکلاسی هایش را نیز به عنوان متخصصان تغذیه Deepa آنها را تایید و او را نمونه و در نهایت zeroed در بر آنچه در حال حاضر به نام برخی از بیشتر سلامت کامل مخلوط. “من می خواهم حدود پنج کیلو از آنجا که همسایگان و دوستان و بستگان نیز خریداری آن از من است.”

این سلامت مخلوط ساخته شده است millets قرمز و برنج و حبوبات و حبوبات و میوه های خشک با تمام مواد تشکیل دهنده که از مزارع ارگانیک در تامیل نادو. این millets منابع هستند در Theni, توضیح می دهد, Deepa و مواد تشکیل دهنده دیگر از, یک منبع محلی در Tirupur. “دورترین است چنای. تمام موارد بومی و ارگانیک است.”

Millets are good for one’s health

از این سلامت mix, Deepa نقل مکان کرد و به رشته فرنگی و sevai. “هر دو محبوب هستند تیفین موارد” او لبخند می زند. دوباره چه مشکل او این بود که گزینه های در دسترس بودند ساخته شده میده. بنابراین او شروع به آزمایش و آمد تا با 10 انواع رشته فرنگی تمام ساخته شده از millets و آرد گندم کامل. “هیچ مواد افزودنی و یا نگهدارنده” او emphasies و اضافه میکند: “حتی سرگرمی است که می آید با این رشته است من فرمول.” پس از او PG او البته در پردازش مواد غذایی است که او استفاده می شود به منظور توسعه این محصولات است.

در گذشته هفت سال Deepa توسعه سه کودک مواد غذایی که خرده فروشی تحت نام تجاری اولین قاشق. سلامت مخلوط ارزن رشته فرنگی و ارزن Sevai به فروش می رسد به عنوان برخی از محصولات بیشتر است. “سلامت مخلوط کنید در واقع شروع به عنوان یک شیر گرفتن غذا برای نوزادان است. در حال حاضر آن را کامل و آسان برای هضم غذا.” دومین محصول مشتق شده از khichdi: برنج و گندم و دال مخلوط. “من در حال حاضر 24 محصولات” Deepa می گوید با افتخار; 10 انواع هر یک از sevai و رشته فرنگی و دو نوزاد بیشتر محصولات غذایی است.

آخرین محصول تحت اولین قاشق یک Ragi مخلوط موز ساخته شده از جوانه زده ragi آرد خشک و پودر nendrampazham, pottukadalai (سرخ شده گرم) و هل. “Ragi یک منبع پرمصرف و nendrampazham سرشار از پروبیوتیک است که خوب است برای روده سلامت است.”

Deepa با این نسخهها کار در R&D و توسعه محصول با مواد غذایی دانشمند در تیم او. پس از تدوین و آماده است او به نظر می رسد برای تولید کنندگان. “من ترجیح می دهند به کار با مقیاس کوچک کارآفرینان. من بسیار خاص در مورد بهداشت و فرایند تولید, بنابراین من انجام دوره ای چک.”

طبخ و ببینید

  • از سلامت کامل مخلوط بسیار آسان به طبخ. برای یک لیوان (250 میلی لیتر) تنها حدود 1.5 قاشق چای خوری از مخلوط مورد نیاز است. پختن آن با آب و شیر اضافه کنید. حتی بدون قند اضافی/jaggery نوشیدنی است کمرنگ شیرین با یک پس از طعم هل. اگر شما به دنبال یک فرنی قوام مانند و سپس کمی بیشتر از ترکیب کار را انجام خواهد داد.
  • من ترجیح می دهم دیگر تکرار: طبخ با آب بریزید و دوغ و خوب مخلوط کنید. اضافه کردن یک نور چاشنی زدن ریز خرد شده کوچک و پیاز و فلفل سبز و تخم گشنیز و برگ. پایان با یک tadka خردل. آن را می سازد واقعا خوشمزه تابستان نوشیدنی. یک شیشه کاملا پر نگه می دارد و به شما احساس راحتی کامل را برای مدتی.
  • برای کسی که استفاده می شود به برندهای تجاری طعم و مزه برنج قرمز نودل طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. این تاپیک مشخص شده است خانه ساخته شده و عطر و طعم. اضافه کردن یک فنجان از سبزیجات هنگامی که شما آنها را طبخ و یک بسته باعث می شود راحت غذا برای دو نفر.

هنگامی که محصول آماده است, او به نظر می رسد پس از بازاریابی است. جدا از خود وب سایت محصولات خود را در دسترس هستند در آمازون و D مارت. او در گفتگو با اعتماد و سبد بزرگ به مقیاس در دسترس بودن. “من امیدوارم که برای ورود به hypermarkets به زودی” او لبخند می زند. “این کار زمان زیادی را برای راه اندازی محصولات جدید, اما من می تواند هر دو را انجام نمی که و بازاریابی است.”

خواسته در مورد واکنش های از خانواده اش به او سرمایه گذاری کسب و کار او به صراحت اذعان می کند که نبود حمایت زیادی در ابتدا. “شوهر من اجرا می شود خود را در کسب و کار خانواده و پدر من تا به حال خود را به عنوان به خوبی. بنابراین نگرش آنها این بود: “چرا شما می خواهید به کار می کند؟'”

اما او حاضر به این جلوگیری از او. “هنگامی که من به خودم ثابت و شروع به کمک به درآمد خانواده آنها آمده اند در سراسر. در حال حاضر من قادر به سفر فقط به این دلیل آنها کمک کند بعد از پسر من که در حال حاضر در کلاس 6. ما باید به طور مداوم. کسی نمی تواند بگوید: “من نمی باید حمایت از خانواده “و را” او می گوید: بصورتی پایدار و محکم.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.somemorefoods.com و www.firstspoon.in تماس بگیرید و یا Deepa در 8675678885

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>