نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioCuomo می گوید: “هیچ تصمیمی’ پس از شهردار نیویورک اعلام کرد مدارس تعطیل برای استراحت از سال تحصیلی De Blasio تماس برای اجاره یخ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس وزارت کار قول برای محافظت از کارگران که گزارش شرایط نا امن تر (D) گزارش اطلاع دولت فرماندار اندرو کومواندرو CuomoCuomo: نیویورک مرگ و میر ثبات در ‘وحشتناک رای’ کومو می گوید: “هیچ تصمیمی’ پس از شهردار نیویورک اعلام کرد مدارس تعطیل برای استراحت از سال تحصیلی فرمانداران تماس در کنگره برای تخصیص 0B کشورها را تشکیل می دهند کمبود بودجه بیشتر (D) از تصمیم خود برای حفظ این شهر مدارس بسته برای یک ماه دیگر فقط چند دقیقه قبل از این تصمیم را اعلام کرد.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که د Blasio مطلع چند انتخاب مشاوران از جمله دکتر Anthony Fauciآنتونی FauciWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از ما برتر انگلستان دانشمند: ’80 درصد’ اعتماد به نفس یک COVID-19 واکسن می تواند آماده سپتامبر روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران ، مقامات بهداشتی آدرس خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر تررئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار شب قبل از شنبه را اعلام.

د Blasio گزارش پیامک کومو دقیقه قبل از اعلام روز شنبه پس از تلاش برای رسیدن به فرماندار در گوشی ناموفق بود.

تبلیغات

“پس بسیار مراقب باشید در نظر گرفتن, من امروز اعلام که در شهر نیویورک مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته باقی مانده از این مدرسه در سال” شهردار در ادامه گفت در اطلاعیه خود.

بیش از 9,300 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده در ایالت نیویورک بیشتر از هر نقطه در ایالات متحده نزدیک به 189,000 موارد تایید شده است در نیویورک.

شکست در ارتباطات گزارش باعث شد تا اختلاف بین دو دولت و رهبران بیش از اینکه آیا یا نه, مدارس باقی خواهد ماند بسته: تحت de Blasio را بخشنامه های مدارس در این شهرستان باقی خواهد ماند بسته باقی مانده از 2019-2020 سال تحصیلی. کومو مخالفت شنبه بعد گفتن خبرنگاران گفت که “شده است وجود دارد هیچ تصمیمی” ساخته شده است.

یکی از شهرستان های رسمی گفت: بار است که دفتر والی تنها در پاسخ به شهردار تلاش به اطلاع رهبران دولت در آلبانی میدوی از طریق کنفرانس مطبوعاتی.

“آنها گفتند: ما نمی تواند انجام آن در خود ما” این مقام گفت.

یک سخنگوی کومو گفت: این بار در پاسخ که “تصمیمات نه بر اساس سیاست اما بر اساس اطلاعات و علم است.”

تصمیم گیری در مدرسه تعطیلی “ادامه خواهد داد و در منطقه ای اساس است که اذعان همه کارشناسان به عنوان بهترین دولتی سیاست” رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de