د Blasio به Buttigieg: ‘سعی کنید به نمی شود بنابراین smug زمانی که شما فقط خود لگد’

نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioNew نیویورک دادستان کل را تهدید به شکایت نیویورک بیش از اتهام تاکسی تقلب بلومبرگ در مقایسه مدنی آزادی خواهان معلمان اتحادیه به NRA ‘افراطیون’ در سال 2013: گزارش De Blasio تایید ساندرز برای رئیس جمهور بیشتر, جدیدترین جانشین برای بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر‘s (I-Vt.) مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری panned پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت فزاینده ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا بیشتر پس از شکست در نوادا قفقاز.

شهردار نیویورک صحبت کرد فقط به عنوان Buttigieg صدا زنگ در یک پست-جلسه سخنرانی در نقره دولت در مورد ساندرز حرکت زیر قوت خود را به نمایش در سه نامزدی مسابقات.

“و هی @PeteButtigieg سعی کنید به نمی شود بنابراین smug زمانی که شما فقط خود لگد. شما می دانید که چگونه ما به شکل یک پیروزی ائتلاف به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن? با درست چند نژادی ائتلاف آمریکا کار: چیزی @BernieSanders ثابت کرده است که او می تواند انجام دهد + شما نیست. شخص نشان می دهد برخی از فروتنی” د Blasio توییتی سابق South Bend, Ind., شهردار.

تبلیغات

توییت پس از ساندرز به آسانی برنده نوادا قفقاز تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از پشتیبانی قوی از جوان و اسپانیایی رای دهندگان. Buttigieg در ضمن اتحاد با سنجش زمان در مکان چهارم با بیش از 4 درصد از حوزه گزارش.

شهردار سابق که بازیگران خود را به عنوان یک میانه رو است که می تواند شکست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر در ماه نوامبر با چکش ساندرز در یک سخنرانی در لاس وگاس پس از رای گیری شد.

تبلیغات

Buttigieg تکرار یک نقطه صحبت های او استفاده کرده است در برابر ورمونت مجلس در گذشته گفته است که او معتقد است ساندرز نیست درخواست تجدید نظر به گسترده نوار آمریکایی است. او تأکید کرد که او معتقد بود که ساندرز نمی خواهد بود قادر به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

“من معتقدم که بهترین راه برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و تحویل برای مردم آمریکا این است که به گسترش و galvanize اکثریت است که پشتیبانی از ما در مسائل بحرانی,” Buttigieg گفت. “سناتور. ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی ها.”

“من باور دارم که ما می تواند پایان دادن به شرکت بی مبالاتی و تعادل را به اقتصاد ما با توانمند سازی کارگران افزایش دستمزد و اصرار دارد که کسانی که به دست آوردن بیشتر باید کمک ترین” او ادامه داد. “سناتور. ساندرز می بیند سرمایه داری به عنوان ریشه همه شر است. او می خواهم فراتر از اصلاحات و تغییر مجدد ترتیب اقتصاد در اكثر دموکرات — اجازه دهید به تنهایی اکثر آمریکایی ها — را پشتیبانی نمی کند.”

با قوی پیروزی در نوادا ساندرز پیش بینی شده است leapfrog Buttigieg در نماینده تعداد حاشیه بوده و محدود به عنوان نقره دولت در مسابقه.

در حالی که Buttigieg ارسال شده قوی نمایش در آیووا و نیوهمشایر به نظر می رسد او به صورت یک صعود دشوار جلوتر حرکت به متنوع تر نامزدی متحده که در آن او تلاش برای به دست آوردن کشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>