د Blasio می گوید: نیویورک شهرستان, عمومی, استخر بسته خواهد شد تمام تابستان

شهردار نیویورک , بیل د Blasio, بیل د BlasioThe هیل 12:30 گزارش: وارن می شود آخرین 2020 رقیب به پشت بایدن د Blasio می پرسد مشتریان به پوشیدن ماسک در نیویورک فروشگاه های مواد غذایی آمازون اخراج سوخت جنجال بر آن virus پاسخ بیشتر (D) روز دوشنبه گفت: این شهر استخر های عمومی بسته باقی خواهد ماند تمام تابستان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این تصمیم بخشی از آنچه de Blasio به نام نیویورک “زمان جنگ” بودجه.

“که در آن ما می توانیم قطع کنیم اما جایی که آن را می آید به حفاظت از نیویورک — ما را قطع نمی کند که” de Blasio گفت: در یک شنبه جلسه.

تبلیغات

بستن محبوب استخر است که انتظار می رود برای نجات شهرستان را 12 میلیون دلار با توجه به NY1. د Blasio گفت: تصمیم گیری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است در مورد اینکه آیا برای باز نیویورک سواحل عمومی.

“من نمی خواهم — تا زمانی که ما بسیار بهتر حس که در آن این است که — من نمی خواهم به ایجاد یک وضعیت که در آن مردم شروع به جمع آوری” شهردار گفت.

“اگر ما را غریق و آن را به یک وضعیت که در آن مردم فکر می کنم آن را ایمن برای رفتن به ساحل امن و شروع به از سرگیری عادی آن را به خطر اندازد و مردم بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر,” او اضافه شده است.

د Blasio نیز گفت: این شهرستان برآورد آن را از دست دادن $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی بیش از جاری و سال مالی آینده و این که تنها راه برای خارج شدن از سوراخ بودجه “بدون ایجاد بسیار زیاد درد انسان” است مستقیم فدرال کمک.

“هیچ نیویورکر مسئول این بحران وحشتناک اما نیویورک متحمل فشار شده اند کانون” این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری گفت. “هنگامی که شما نگاه در اثر اینجا کسی با یک قلب می دانیم که دولت فدرال را به نجات آمده است.”

او خواست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله NFL نظر بازی در خالی استادیوم با 2020 فصل تنظیم شده برای شروع در ماه سپتامبر: گزارش بیشتر به صحبت می کنند تا به نمایندگی از “شهر است.”

“من به او گفت در روشن ترین شرایط اگر ما نمی هر گونه منابع بیشتری چگونه می تواند ما را در ارائه برای ایمنی و حفاظت و بهداشت از نیویورک” de Blasio گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>