د Blasio لغو مقررات منع رفت و آمد در شهر نیویورک

نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioMedia مدیران, شخصیت eyeing اجرا ممکن است برای شهر نیویورک شهردار NYT هیئت تحریریه می گوید de Blasio به باز کردن چشمان خود را و پلیس در حال از کنترل خارج’, مینیاپولیس, دیگر شهرستانها در نظر گرفتن کاهش به پلیس بودجه بیشتر (D) است لغو مقررات منع رفت و آمد در محل قرار داده در این شهر در میان اعتراضات جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

“New York شهرستان: ما از لغو مقررات منع رفت و آمد موثر بلافاصله. دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین شهر ما” او در توئیتر خود نوشت صبح روز یکشنبه.

“فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد. حفظ و ایمن ماندن. نگه داشتن به دنبال هر یک از دیگر” شهردار اضافه شده است.

تبلیغات

تظاهرات در شهر رفت و گذشته 11 p. m. روز شنبه با هجوم به شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی, اما پلیس به آنها اجازه ادامه مسالمت آمیز, گزارش نیویورک تایمز.

نیویورک مانند دیگر شهرستانها در سراسر کشور قرار داده بود حکومت در جایی در پاسخ به این تظاهرات که در برابر خشونت تبدیل شد.

تظاهرات مسالمت آمیز ادامه داد: در سراسر کشور بیش از آخر هفته با جمعیت تظاهرات رسیدن به سطح رکورد شنبه نیز دهها هزار نفر از مردم نشان داده در سراسر کشور است.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات بیشتر تهدید کرده بود برای ارسال نیروهای نظامی به شهرها و ایالات متحده که “تسلط” خیابان های خود را با اعضای گارد ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دستور داد گارد ملی برای آغاز برداشت از واشنگتن که در آن آنها مستقر شده بودند پس از چند شب بدون بازداشت به علت تظاهرات.

“من فقط سفارش داده برای ما گارد ملی به شروع روند خروج از واشنگتن دی سی در حال حاضر که همه چیز را تحت کنترل کامل. آنها در جریان خواهد بود اما می تواند به سرعت بازگشت در صورت نیاز” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “به مراتب کمتر معترضان نشان داد تا شب گذشته بیش از پیش بینی!”

شهردار موریل Bowser خود (D) درخواست کرده بود جمعه که تهمت برداشت فدرال اجرای قانون و حضور نظامی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>