د Blasio تایید ساندرز برای رئیس جمهور

نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioWhile Klobuchar موج وارن flounders DHS می دهد نیویورک چراغ قرمز برای دولت چراغ سبز قانون MoveOn انفجار بلومبرگ است ‘false’ حساب متوقف و frisk بیشتر رسما انداخت حمایت خود را پشت سن. برنی ساندرزسناتور SandersProgressive نگار: اتحادیه نمی خواهید به هر دخترانه پرهای’ با حمایت اولیه در Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی بیشتر‘s (I-Vt.) انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه با این استدلال که ساندرز نامزد را به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه Avenatti مجرم در نایک اخاذی دادگاه اول ما خنثی تمام قضات بیشتر در نوامبر است.

“من ایستاده با برنی چون او می ایستد با خانواده های شاغل و همیشه” د Blasio سابق 2020 ریاست جمهوری مدعی گفت: در بیانیه منتشر شده توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“نیویورک همه به خوبی می دانیم آسیب های ناشی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کلا تعصب و بی مبالاتی و برنی است که نامزد او را در و او را” او ادامه داد.

تبلیغات

“من به نام برای پررنگ مترقی دستور کار و این که دقیقا چه سناتور سندرز به دفاع و پشتیبانی برای چند دهه. من افتخار می کنم به تایید واقعی مترقی رهبر خواهد شد که مبارزه برای کار نیویورکی و خانواده در سراسر کشور است.”

د Blasio تایید هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ بالا بردن بار نیست همیشه بهترین راه برای مبارزه با فساد Krystal توپ: وارن بدبینانه حملات در ساندرز هستند و دقیقا به همین دلیل مبارزات انتخاباتی خود را شکست خورده تر بیش ساندرز در سال 2016 با وجود های تعدادی از ساندرز ترقی خواهان کاهش یافت.

این است که در حال توسعه گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید