د Blasio تماس برای اجاره یخ در میان coronavirus همه گیر

نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioDe Blasio تماس برای اجاره یخ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس وزارت کار قول برای محافظت از کارگران که گزارش شرایط نا امن سابق CDC سر: نیویورک مرگ و میر ممکن است 80 درصد پایین تر اگر اجتماعی فاصله تصویب رسید 2 هفته قبل تر (D) نامیده می شود برای اجاره منجمد در این شهرستان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

د Blasio که در حال حاضر متوقف اخراج در این شهرستان گفت: همچنین درخواست دولت در آلبانی اجازه می دهد تا نیویورکی به پرداخت اجاره خود را با امنیت خود را به عنوان سپرده اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران میله خانواده های امور مالی به عدم قطعیت است.

“ما نیاز به یک اجاره یخ” د Blasio توییتی جمعه. “من خواستار اجاره دستورالعمل هیئت مدیره به مسدود کردن رانت برای همه تنظیم آپارتمان. من هم درخواست دولت اجازه می دهد تا نیویورکی به پرداخت اجاره خود را با امنیت سپرده است. من می خواهم برای دیدن آنها به سرعت عمل می کنند.”

تبلیغات

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بستن مدارس و صنايع مختلف ترک بسیاری از والدین از کار با جایی برای فرستادن فرزندان خود در طول روز.

د Blasio صادر کرده است یک سری از سفارشات و توصیه هایی برای ساکنان شهر نیویورک به مبارزه با کروناویروس از جمله خواستار “ملی نام نویسی از پرسنل پزشکی” و مردم را از پوشیدن هر نوع موقت ماسک صورت اگر آنها خارج است.

شهر نیویورک به عنوان مرکز کشور COVID-19 شیوع — شهر تا به حال بیش از 92,000 مورد تأیید و نزدیک به 6 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>