DC پیشی 3K coronavirus موارد

Washington, D. C پیشی گرفته 3,000 تایید coronavirus موارد شنبه به عنوان پایتخت همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر.

از بعد از ظهر سه شنبه منطقه گزارش کرده است 3,098 موارد و 112 مرگ و میر. تقریبا در هر 200 شهر 702,455 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

تبلیغات

تعداد موارد جدید در این منطقه همچنان به حرکت به سمت بالا با حداقل 100 مورد جدید و پنج مرگ و میر گزارش شده در هر روز.

همه از مرگ و میر گزارش روز شنبه شده اند بیماران مسن تر از 65 و 80 درصد از coronavirus مرگ و میر در سی سیاه و ساکنان با وجود ساخت تا حدود 46 درصد از جمعیت شهر است.

سپاه مهندسان ارتش در روز جمعه اعلام کرد طرح خود را برای ساخت موقت بیمارستان در پایتخت کشور به کمک coronavirus تلاش.

شهردار موریل Bowser خود (D) چهارشنبه گذشته اعلام کرد که این شهر اقامت در خانه سفارش خواهد بود تمدید از طریق مه 15. آخرین سه شنبه Bowser خود گفت: این شهرستان می تواند آن را مشاهده کنید coronavirus موارد اوج در ماه مه پس از پیش بینی دو روز قبل از آن که نقطه بالا بود به احتمال زیاد برای آمدن در ماه ژوئن.

Bowser خود شده است محتاط در مورد پرداختن به بازگشایی با توجه به این واقعیت است که این منطقه است دریافت کمتر فدرال بودجه امداد نسبت متحده قابل مقایسه با جمعیت اندازه. Bowser خود گفت واشنگتن پست او انتظار ندارد کنگره برای اعطای اضافی 700 میلیون دلار در coronavirus بودجه امداد این شهرستان خواسته است تا در آینده بسته امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>