واشنگتن Metropolitan Police Department (MPD) در روز جمعه منتشر شده بدن دوربین و امنیت فیلم از مرگ و میر مردان جوان بودند که به کشته شدن چند هفته از هم جدا در سال 2018 پس از برخورد با پلیس است.

انتشار در می آید پی سی شورای شهر عبور اضطراری اصلاحات لایحه در ماه ژوئن در سراسر کشور در میان تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس که مورد نیاز شهرستان و اداره پلیس به انتشار فیلم مربوط به استفاده از نیروی موارد گذشته و تیراندازی.

گرافیک فیلم منتشر شده MPD صفحه یوتیوب دنبال مرگ سه مردان در سال 2018: Jeffrey Price, 22 که در مارس 4 زمانی که موتور خود را برخورد با یک رزمناو پلیس; D’Quan جوان 24 ساله که به ضرب گلوله کشته شد در مارس 9 توسط یک افسر کردن وظیفه لباس پوشیدن و در لباس غیر نظامی و Marqueese Alston, 22, که به ضرب گلوله کشته شد در ژوئن 12 در طول یک پا تعقیب و گریز با پلیس است.

تبلیغات

جوان و Alston تیراندازی مورد بررسی قرار گرفت که توسط باراک اوباما برای منطقه کلمبیا که کاهش یافته است به تعقیب هر صورت پس از این MPD را بررسی هیئت مدیره گفت: ماموران درگیر شدند و در توجیه استفاده از زور است.

این فیلم در مورد جوان مرگ متحده که خارج از وظیفه MPD افسر بود در راه خود را برای حضور در یک cookout با دوستان هنگامی که او نزدیک شد جوان بود که brandishing یک تفنگ.

خارج از وظیفه افسر درگیر شد و با پوشیدن لباس غیر نظامی و نبود خود را با پوشیدن بدن دوربین پس از این فیلم منتشر شده توسط این شهرستان از دوربین های امنیتی از نزدیک تفریحی عمومی را وارد کنید و همچنین به عنوان بدن دوربین فیلم از اولین پاسخ دهندگان در صحنه است.

این ویدئو در مورد Alston مرگ متحده در آغاز که یونیفورم افسران گشت زنی در جنوب شرقی بخشی از شهر که در آنها مشاهده شده Alston “راه رفتن با یک طرح کلی از یک تفنگ دستی خود را در مقابل حق جیب شلوار منطقه است.” آن ایالت که Alston فرار کرد که ماموران اقدام به متوقف کردن او شلیک در افسران که پس از بازگشت به آتش کشیدند.

کلیپ منتشر شده از MPD انجماد قاب دایره handgun در Alston دست فقط قبل از این عکس شروع شد آسوشیتد پرس گزارش داد.

قیمت بنا به گزارش كودكان ونوجوانان توسط پلیس هنگامی که یک رزمناو فرار یک علامت توقف به مسدود کردن مسیر خود را. ویدئو منتشر شده توسط مقامات تاکید می کند که او به سرعت در یک سرقت موتورسیکلت در مقابل خط. مرگ او حکومت تصادف و خانواده اش به طرح دعوی مرگ دعوی AP گزارش شده است.

تبلیغات

در طول یک جمعه کنفرانس خبری MPD رئیس پیتر Newsham کاهش یافته است به بحث در مورد با توجه به طرح دعوی در دادگاه در حال انجام است اما به نام قیمت مرگ “پیشگیری” و “یک حادثه غم انگیز که در آن یک مرد جوان خود را از دست داده است.”

فیلم منتشر شد تحت یک فراگیر, اصلاحات, تصویب ژوئن 9 پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه مرد که کشته شد در مینیاپولیس پلیس پس از بازداشت یک افسر سفید دیده می شد زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

فلوید از مرگ برانگیخته عظیم سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است که باید در ادامه برای ماه می باشد.

بسته های قانونی در سی که گذشت به اتفاق آرا شامل ممنوعیت استخدام افسران با سابقه سوء جدی بر دیگر نیروهای پلیس و نیاز این شهر به سرعت افشای نام ماموران که در شرایطی که آنها با استفاده از زور علیه شهروندان است. آن را نیز وادار به انتشار سریع از بدن دوربین فیلم و انتشار فیلم از گذشته دهیم.

سی شهردار موریل Bowser خود در زمان حال نگرانی در مورد این لایحه که با عجله از طریق شورای بدون جلسات عمومی است.

در یک نامه به شورایBowser گفت که او نگران بود در مورد اصلاح قوانین است که “دریافت قابل توجه و ورودی زمانی که آنها گردد.”

“اجازه می دهد برای جامعه ورودی و بررسی توسط ما ساکنان تنها می تواند در خدمت به تصحیح و تقویت تغییرات پلیس در منطقه” او گفت:.

او تصریح کرد: نگرانی خود را در روز جمعه گفت: این شورا خطاب به برخی از ایرادات از جمله روشن است که اعضای خانواده قربانیان می تواند بلوک های خاص فیلم از بودن منتشر شد.

شهردار گفت: ویدئوها اغلب مجمل.

“من فکر می کنم مردم فکر می کنم از آن خواهد شد مانند تماشای تلویزیون نشان می دهد که در آن همه روشن فیلم که از زوایای مختلف. در واقع آنچه در آن است و یک دوربین که بر روی یک افسر قفسه سینه که گاهی اوقات نشان نمی دهد هر چیزی” Bowser خود گفت. “اما در پایان کسی فوت کرد و از آن سخت است و دردناک برای تماشای, اما آن را نیز نشان می دهد که بسیار دشوار است که این افسران ما ،

Black Lives Matter سی انتقاد Bowser خود در توییتر گفت: این یک “دروغ آشکار” به ادعای وجود ندارد کافی ورودی از جامعه مورد اورژانس لایحه اصلاحات با توجه به “تن از جلسات” در طول سال مربوط به بدن دوربین فیلم.

آنها اشاره کرد که شهردار می تواند منتشر کرده اند این فیلم در خود “در هر نقطه اگر در جهت منافع عمومی. او نیست.”

“موریل آن را سخت برای این خانواده ها به تماشای خود سنگدلی, بدنش @ChiefNewsham‘s در نظر گرفتن نقاط که همه پیچ خورده و ساخته شده است. شرم بر شما برای بازیگری مثل شما مراقبت از” گروه نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im