DC گسترش اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 15

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود (D) چهارشنبه اعلام کرد که این شهر اقامت در خانه سفارش خواهد بود تمدید از طریق مارس 15 به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به همسترینگ پایتخت کشور است.

گسترش به تمام اعمال اجتماعی فاصله دستورالعمل که Bowser خود در حال حاضر در محل قرار داده به این معنی که مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری خواهد ماند بسته شده است. Bowser خود گفت که این شهرستان نیاز به مشاهده مداوم دو هفته کاهش بستری شدن در بیمارستان و مثبت آزمایشات قبل از توجه به استراحت اقدامات است.

علاوه بر این Bowser خود گفت که سی ساکنان در حال حاضر باید از پوشیدن برخی از مرتب کردن بر اساس در صورت پوشش یا ماسک در هتل ها و در تاکسی و rideshares. این شهر سیستم مترو نیز درخواست شده است که سواران سایش پوشش صورت در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی. هفته گذشته Bowser خود دستور داد تمام خریداران در فروشگاه های مواد غذایی در منطقه به پوشیدن ماسک.

شهردار گفت که پوشش صورت باید تنگ و شامل هر دو دهان و بینی, اما آنها نمی لزوما نیاز به فولاد ماسک و گفت که تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک های جراحی و N95s باید محفوظ است برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در مقدم است.

در این منطقه گزارش شده حدود 2,200 موارد تایید شده از ویروس و 72 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>