دیتون را اوبی Toppin اورگان را Payton Pritchard, Seton سالن Myles پاول, آیووا لوکا Garza و مارکت را Markus Howard بودند به نام به آسوشیتد پرس کالج بسکتبال مردان همه-امریکا اولین تیم.

Toppin بود تنها اتفاق آرا انتخاب, دریافت 65 رای از سراسر کشور رسانه پنل پس از به طور متوسط 20 امتیاز و هفت ریباند و تیراندازی 63% است. 6-پا-9 دانشجوی سال دوم کمک کرد سوم-رتبه آگهی مطابقت با برنامه بالاترین رتبه بندی می شود و در مسیر به صورت بالقوه No. 1 دانه قبل از مسابقات NCAA کنار گذاشته شد. او دیتون اول اول تیم AP همه آمریکایی.

پریچارد یک 6-2 نگهبان بود چهارمین بازیکن در Pac-12 تاریخچه منجر به کنفرانس در به ثمر (20.5 امتیاز در هر بازی) و کمک (5.5 در هر بازی) اولین Pac-12 بازیکن به 1,900 امتیاز 500 ریباند و 600 کمک می کند در طول زندگی حرفه ای خود و برای اولین بار اورگان بازیکن به نام اول تیم آمریکایی.

Garza یک 6-11 رو به جلو که به طور متوسط 23.9 امتیاز و 9.8 ریباند در هر بازی در این فصل است, آیووا, اولین تیم آمریکایی پس از چاک عزیزم در سال 1952. هوارد یک 5-11 گارد به طور متوسط 25 امتیاز در هر بازی. پاول (21 ppg) 6-پا-2 گارد چراغ Seton سالن به سهم خود بزرگ شرق به طور منظم فصل عنوان از سال 1993.

رای دادند و به عنوان تیم دوم همه آمریکایی بودند دوان Tauk کانزاس; Udoka Azubuike کانزاس; ملاکی فلین, San Diego State; Cassius وینستون, Michigan State; Vernon Carey Jr., دوک; سوم-تیم همه آمریکایی ها Filip Petrusev, Gonzaga; Jordan Nwora لویی; Jared ساقی بیلور; تره جونز, دوک; Jalen Smith, Maryland.

• گرجستان دانشجوی سال اول گارد آنتونی ادواردز که به طور متوسط 19.1 امتیاز و 5.2 ریباند در هر بازی این فصل خود را اعلام کرد قصد دارد وارد NBA پیش نویس است.

در جای دیگر

LPGA به تعویق انداختن Lake Merced رویداد

LPGA به تعویق افتاد آن مسابقات در دریاچه مرسد باشگاه گلف در شهرستان دالی سیتی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن مشخص نشده است اگر Mediheal قهرمانی که قبلا تعیین شده برای 30 آوریل-مه 3 خواهد بود موکول به بعد از این سال.

همچنین در روز جمعه LPGA به تعویق افتاد وقایع ماه آینده در هاوایی (مارس 15-18) و لس آنجلس (مارس 23-26). این تور همچنین اعلام کرد آن را موکول اول آن عمده ای از سال های آنا الهام بخش برای سپتامبر. 10-13 در رانچو مایراج (Riverside County).

— Ron Kroichick

بیس بال: غول استارت تایلر Beede تا به حال تامی جان عمل جراحی در منطقه دالاس به عنوان انتظار می رود. “عمل جراحی موفقیت آمیز!!” Beede ارسال شده در Instagram با یک عکس از او دراز کشیده بر روی تخت بیمارستان به یک thumbs-up.

— Cerelac

• نیویورک یانکیز outfielder هارون قاضی نشان داد او تا به حال یک سقوط ریه است که شفا و گفت: دنده شکسته و در حال بهبود است. یانکی ها گفت: دو هفته پیش که قاضی بود و استرس شکستگی به سمت راست دنده.

ویروس به روز رسانی: از XFL لغو مانده از بازگشت آن فصل به دلیل coronavirus. لیگ بازی پنج بازی از 10 بازی فصل به طور منظم در هشت شهرستانها. … نه-تیم ملی فوتبال زنان لیگ است به طور نامحدود به تاخیر انداختن شروع آن فصل به طور منظم است که از آغاز تا پایان مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im