دیتونا 500 تا برای grabs که بدون پاک کردن تم پدید آمده

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — چهار حوادث منجر به دیتونا 500 تولید چهار برندگان. ریکی Stenhouse جونیور قرار داده و تیم جدید خود را در قطب در حالی که اریک جونز جان سالم به در یک تصادف متحرک برای برنده شدن در یک مسابقه مقدماتی. جوی afton wagner و ویلیام بایرون همچنین برنده مقدماتی مسابقات.

هیچ روشن مورد علاقه پدید آمده برای “بزرگ آمریکایی مسابقه است.” هیچ تنها تولید کننده دارای یک نشان لبه رفتن به نسکار نسخه از سوپر باول. این یک تویوتا 1-2-3 رفت و برگشت برای Joe Gibbs Racing در سال گذشته در بخشی به دلیل موظف سازنده اتحاد برای رانندگان به با هم کار کنند اما تا کنون نشانه کمی در این مسابقه بازی خواهد کرد و از همان راه یکشنبه.

به جای این باز میدان از 40 رانندگان و همه بر این باورند که آنها باید یک شات در زندگی در حال تغییر پیروزی و رکورد $23.6 میلیون دلار خواهد شد که divvied توسط در میان رانندگان است. و چرا که نه ؟ غیر قابل پیش بینی از دیتونا مجاز جاستین هیلی به قمار در باران استراتژی در ماه ژوئیه گذشته و شوک این زمینه با یک پیروزی در سوم و نهایی شروع فصل.

در حال حاضر هیلی در دیتونا برای اولین بازی خود را در دیتونا 500 بخشی از یک رشته که شامل شش فنجان سری rookies های 10 سال کهنه که تا به حال موفق به واجد شرایط برای مسابقه خود را در تنها دیگر تلاش های قبلی و کشت و دیگران تعقیب پرداخت است که می تواند گسترش نجومی برای هر نوپای تیم.

Timmy هیل مسابقه راه خود را به روز یکشنبه زمینه در یک مسابقه مقدماتی و گفت: دیتونا 500 اولین حفظ خواهد شد کوچک MBM موتورسواری در کسب و کار برای آینده قابل پیش بینی. مهم تر است ؟ هیل فکر می کند او یک شانس برای رقابت در روز یکشنبه ،

“من بسیار قادر به در حال اجرا رقابتی در این مسابقه” هیل گفت. “من احساس می کنم مثل ما نه فقط در اینجا به شرکت ما اینجا هستیم برای مسابقه.”

اما هیچ کس نمی داند آنچه که مسابقه را مانند زمانی که پرچم قطره در 62 در حال اجرا پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام grand marshal برای مسابقه می دهد فرمان برای رانندگان برای شروع موتورهای خود را. نمایشگاه Busch برخورد یک دربی تخریب به عنوان رانندگان را تکان داد خاموش offseason, زنگ و تنظیم برای نسکار قوانین جدید بسته است.

این superspeedway قوانین اجرا شده در فصل گذشته قرار داده و بلندتر اسپویلر در اتومبیل ساخته شده و به صورت غیر قابل پیش بینی بسته شدن نرخ — و از آنها استفاده نمی شود در دیتونا 500. تیم شتافت بسته دو بار در آلاباما و در جولای نژاد در دیتونا که کوتاه شد 82 کیلومتر توسط باران. لحظات قبل از آسمان باز سابق دیتونا 500 برنده Austin دیلون غرق علاقه مندی ها با یک حرکت تهاجمی به عنوان رهبر.

بوش برخورد آخر هفته گذشته بود که مشابه به عنوان afton wagner انداخت یک بلوک در حاکم سری قهرمان Kyle Busch که باعث خراب است که جمع آوری afton wagner هم تیمی Brad Keselowski. عصبانی کلمات رد و بدل شد و ماشین نابود شده و تنها شش رانندگان در حال اجرا بودند در پایان. Keselowski و afton wagner در حال کمرنگ جلوه دادن هر گونه دشمنی اما مسدود کردن یک نگرانی مشروع برای یکشنبه.

کوین Hoffman 2008 دیتونا 500 برنده فکر می کند هوشمند مسابقه حیاتی خواهد بود با داشتن رانندگان به چشم پوشی از راه آنها قبلا مسابقه جاده سریع السیر.

“من فکر می کنم بقا خواهد بود بیشتر در مورد این سال بیش از هر سال در گذشته” Hoffman گفت. “ما همه برنامه ریزی شده برای جلوگیری کنیم و با بسته بندی برای بسیاری از سال و این پیر بسته است. این اجرا می شود سریع تر اتفاق می افتد. ماشین ها نوع پوشش و چرخش را واقعا آسان به حق هنگامی که شما فشار آنها اشتباه است. آنها سریع نسبت به جایی که ما قبل از.”

دفاع از قهرمان دنی Hamlin است شرط بندی ویلیام هیل مورد علاقه در 10 به 1 و تویوتا واقع شده است خوب هر بار که او را ضربه آهنگ. و حتی پس از او دچار آسیب های گسترده ای را در برخورد او هنوز هم قادر به فشار هم تیمی جونز به پیروزی است.

این دیتونا 500 تا به حال نه یک بازگشت به عقب برنده پس از استرلینگ مارلین در سال 1994 و 1995 و او یکی از تنها سه رانندگان برای به انجام رساندن feat.

“این دشوار است اما بیشتر وجود دارد اعتماد به نفس” Hamlin گفت. “من فکر می کنم آن را واقعا به خوبی اجرا ما تا به حال در طول هشت سال گذشته در خاص است. ما شده ایم یک عامل برای پیروزی در هر دیتونا 500 به نظر می رسد برای دهه گذشته است. من به اینجا می آیند تفکر وجود دارد هیچ دلیلی که باید در هر گونه متفاوت است.”

جینا سرخ کن یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید