در حالی که چیزهای حاشیه ای بهبود پس از یک روز از این مستند با برخی از کشورهای فعال بودن و کار به سمت حل و فصل مسائل عملیاتی یک از هم پاشیده زنجیره تامین کالا ضروری است که به احتمال زیاد به علت کمبود در فروشگاه و سیستم عامل آنلاین.

لوازم اساسی از نان و تخم مرغ در کمبود در حالی که عرضه شیر تکه تکه است گفت: بالا اجرایی از مواد غذایی بزرگ و هایپر مارکت شرکت کرده بود به نام.

در سبد برنامه روز جمعه آرد عطا یا پالس (arhar dal) ادویه جات ترشی جات و پنیر و کره بودند خارج از بورس. منجمد مواد غذایی مانند aloo tikki همچنین می تواند نمی شود دستور داد.

این برنامه نشان داد که آن را تا به حال شروع به ارائه خدمات در Gurugram اما با توجه به گسترده سفارشات و محدودیت های عملیاتی تمام شکافها بسته شد.

“ما امیدوار به روشن شدن این پرونده و ایجاد ظرفیت در بعد از 2-3 روز.”

سبد بزرگ TN هاری را توییتی گفت: “تیم در هر شهرستان در حال کار سخت در برابر همه شانس را به نگه داشتن رفتن عملیات غلبه بر محدودیت ظرفیت و مقابله با اصطکاک بر روی زمین به ادامه به ارائه سفارشات.”

Grofers گفت: 90 درصد از آن انبارها و 50 درصد از تحویل همکاران عملیاتی مربوطه را با مجوز.

Karthik Venkateswaran از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Jumbotail آنلاین برای بازار عمده فروشی مواد غذایی و مواد غذایی گفت: وجود حداقل 30-40% کمبود تحویل کارکنان.

“…این کمبود کارکنان است که در سراسر زنجیره ارزش – انبار کارگران و واحدهای تولیدی است. در حال حاضر سهام ایمنی برگزار شد در زنجیره ارزش است که در خدمت تقاضا است. اما اگر تولید نمی کند از سر آن شروع خواهد شد تأثیر در دسترس بودن محصول” گفت: Venkateshwaran.

“…در حالی که صفحه اصلی-تحویل سفارش با حجم افزایش یافته 3-5x شرکت های عامل در یک 40-60% ظرفیت تنها. این منجر به افزایش در زمان معامله و اثرات راننده بهره وری. شرکت ها همچنین شاهد یک تغییر در منبع خود را عرضه. آنها در حال طراحی مجدد جریان از شبکه خود و یا با توجه به اقدامات احتمالی به مطمئن شوید که آنها را جایگزین تامین کنندگان بدون کلید تغییر در خود فرود هزینه” گفت: Nishith Rastogi مدیر عامل و بنیانگذاران, منبع, یک, بنگلور مبتنی بر فناوری راه اندازی لجستیک

“…در حدود 60 درصد از کارکنان را متوقف کرده است و در آینده تا 40 درصد ظرفیت در شهرستانها به جز بنگلور. در ماهاراشترا و حیدرآباد ما مجبور به تعطیل. بنگلور بهتر است و ما در 70 درصد ظرفیت” گفت: شان Kadavil مدیر عامل و بنیانگذاران FreshToHome آنلاین تحویل شرکت است.

در کرالا که انتقادی بستگی دارد در کشورهای دیگر برای آن منابع غذایی پیاز کوتاه در عرضه و بنابراین ماهی با تعطیل شدن هاربر.

نه تنها آن است که ایجاد یک تغییر شدید در عادات غذایی با بسیاری از رفتن به عقب در زمان برای خوردن سنتی برنج فرنی, اما آن را ایجاد کرده است تاثیر بسیار زیادی در زندگی کسانی که وابسته به فروش مواد غذایی به ویژه برخی از 1.4 میلیون ساحلی خانواده است که بستگی به ماهیگیری.

قیمت ها نیز بالا. هندی, ماهی خال مخالی, به عنوان مثال استفاده می شود که به فروش می رسد در قیمت خرده فروشی 100 کیلوگرم قبلا در حال حاضر هزینه های بیش از 200 کیلوگرم در کرالا است. اما نانوایی ساخته شده بودند خدمات ضروری و خواسته باز از روز شنبه در جنوب کشور.

خرده فروشان—هر دو آنلاین و آفلاین—گفت: آنها نیز در حال تجربه کمبود شدید نیروی انسانی با تحویل مدیران و کارکنان فروش نیست در حال حاضر در محل کار در حالی که دیگران در حال دیدن جنبش محدود با توجه به سنگین مستندات.

حوادث از تحویل مدیران و کارکنان مورد ضرب و شتم تا ایجاد وحشت در میان کارکنان و بسیاری از آنها نیز بازگشت به شهرهای بومی خود.

“در حال حاضر مسئله این است که کار بسیار می ترسم. کامیونداران می ترسم از قرار دادن وسایل نقلیه در جاده ها است. در سراسر جنوب و کامیون و, نرخ بالا رفته توسط 20-30 ٪ یک شبه به این معنی که ما پالس’ نرخ بالا رفته 12-13% یک شبه” کسی نقل قول شده در بالا گفت

خرده فروشان, جدا, بسیاری از حرکت سریع کالاهای مصرفی سازان نیز در تلاش برای اطمینان حاصل شود به طور منظم عرضه سهام خود را به فروشگاه خود عرضه زنجیر مختل توسط lockdown.

Arsalan بری, مدیر عامل, Britannia با مسئولیت محدود صنایع در روز پنج شنبه گفت که عرضه زنجیره ای از صنایع غذایی بسته بندی شده است disaggregated و وابسته به دولت درون جنبش کالا.

“با توجه به ماهیت مواد و موجودی مواد و کالا در زنجیره ای پایین هستند. اگر حتی یک لینک در زنجیره تامین شکسته است این کشور می تواند اجرا از سهام از بسته بندی مواد غذایی در بعد از 7-10 روز” بری هشدار داد.

کشاورزی تولید و بازار Committe (APMC), Yeshwantpur کمیته رئیس Ramesh Chandra Lohati گفت که از روز دوشنبه در بازار عمده فروشی به کار خواهد کرد تنها در روز متناوب است.”تا زمانی که سهام ما موقعیت بسیار دشوار است پس از دوشنبه. پالس های مارس تا آخرین یکشنبه برنج را آخرین دیگر هفت روز شکر و گندم برای یکی دیگر از چند روز. کمبود است که به دلیل هراس از خرید. بنگلور می توانید مدیریت برای 21 روز پس از خرده فروشان باز هستند. اما عرضه زنجیره قطع شده است همانطور که در حال حاضر” Lohati گفت.

APMC در Yeshwantpur caters به حدود 2.5 کرور مردم در بنگلور و مناطق اطراف آن.

Piyush Goyal وزیر راه آهن و تجارت توییتی در روز جمعه: “راه آهن است و تمام تلاش را برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای ضروری از طریق بدون وقفه خدمات. در طی 4 روز بیش از 1.6 بوردو واگن انجام شده منابع که 1 لاک شد کالاهای ضروری مانند شیر foodgrains & ذغال سنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de