دیوید Pastrnak را OT هدف آسانسور برونز گذشته Oilers

بوستون دیوید Pastrnak به ثمر رساند برنده 1:14 به اضافه کاری به برونز به 2-1 پیروزی بر Oilers در ادمونتون, آلبرتا, در شب چهارشنبه.

Pastrnak راه اندازی شد برای هدف در عبور از دیوید Krejci. Pastrnak جمع جن بین دروازه بان مایک اسمیت برای خود 43 هدف از این فصل است.

پاتریس برگرون به ثمر رساند خود را 27th هدف برای برونز که برنده چهار مستقیم و 10 از 11 بازی گذشته خود.

“به طور معمول زمانی که ما در بهترین حالت آن را یک کم بازی به ثمر رساند و ما را به زور به تیم دیگر برای ماندن در این بازی” بوستون سر مربی بروس کسیدی گفت.

سام Gagner تا به حال یک هدف برای Oilers که انتظار می رود بدون All-Star مرکز کانر McDavid برای بسیاری از ماه به دلیل آسیب ساق پا.

ستاره 3 شغالها 2: جیمی Oleksiak شکست یک سوم دوره کراوات با اولین گل در 26 بازی و بن اسقف متوقف 39 عکس برای میزبان دالاس.

“جن نوع تا به حال چشم خود را در آن” Oleksiak گفت.

ستاره, برندگان از پنج گذشته خود شش بستن سنت لوئیس برای بخش مرکزی منجر شود.

رنجرز 6, Blackhawks 3: Chris Kreider و Mika Zibanejad هر حال یک هدف و دو کمک به نیویورک به ثمر رساند و پنج بار در دوره سوم برای مقابله میزبان شیکاگو هفتم آن از دست دادن در هشت بازی.

“این یکی از بدترین دوره سوم یا بدترین دوره در کل که ما تا به حال” شیکاگو دروازه بان رابین Lehner گفت. “منظورم این است که نگاهی به اهداف خود — بسیاری از به تنهایی شانس درست در مقابل.”

Panthers 4 اردک 1: Vincent Trocheck و مکنزی Weegar تا به حال یک هدف و کمک به یکدیگر و سرگئی Bobrovsky متوقف 35 عکس برای فلوریدا که تمدید راه خود را به پیروزی در بازی.

بهمن 3, جزایر 1: Pavel Francouz ساخته شده 27 موجب صرفه جویی در به عنوان میزبان کلرادو به پایان رسید سه بازی ترمز ماشین در برابر نیویورک.

وحشی 4, Canucks 3: Alex Galchenyuk که گل تساوی هدف در ساعت 15:15 از دوره سوم افزود: تعیین هدف در پنجمین دور در ضربات پنالتی برای بازدید از مینه سوتا است.

معاملات: لس آنجلس برخورد defenseman الک مارتینز که به ثمر رساند نهایی جام استنلی-عقد هدف این تیم در سال 2014 به لاس وگاس برای دو دور دوم پیش نویس میدارد. … پس از اعلام کرد که بال Andreas Johnsson باید حداقل شش ماه برای بازیابی از عمل جراحی زانو که انجام شد چهار شنبه, تورنتو به دست آورد بال دنیس Malgin از فلوریدا به صورت جزئی-لیگ رو به جلو ماسون Marchment و بال حداکثر Veronneau از اتاوا به صورت جزئی-لیگ برتر مرکز هارون Luchuk.

به طور خلاصه: ونکوور جناح راست براک Boeser سوم در این تیم با 45 امتیاز در انتظار به دست بقیه فصل به طور منظم به دلیل یک دنده-قفس دچار آسیب هفته گذشته است. … ادمونتون defenseman اسکار Forum انتظار می رود که حداقل دو هفته با یک آسیب دیدگی شانه این تیم گفت: در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>