دیوید اکسلراد می گوید اوباما و تیم بررسی از بایدن پیدا نکردم سوء ادعا

دموکراتیک استراتژیست دیوید اکسلراددیوید AxelrodStacey آبرامز: کمپ انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران کم درآمد در گرجستان مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به فروش عمومی در coronavirus پاسخ نظرسنجی ها نشان می دهد جهش بزرگ به بایدن پیش از سه شنبه بیشتر ازسابق بالا مشاور برای رئیس جمهور اوباما دو White House, کمپین می گوید که اوباما را در تیم پیدا نکرد ادعاهای سوء رفتار جنسی در هنگام بررسی صلاحیت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe coronavirus در معرض عمیق نابرابری در چگونه آمریکایی ها پرداخت برای مراقبت های بهداشتی بایدن می پرسد از سنا برای قرار دادن تارا Reade شکایت تپه انتخاباتی گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ بیشتر.

اکسلراد که در خدمت به عنوان مفسر سیاسی برای سی ان ان نوشت: یک قطعه برای شبکه منتشر شده جمعه شب وزن در یک تجاوز جنسی اتهام علیه بایدن از تارا Reade که ادعا می کند که بایدن sexually assaulted او هنگامی که او در مجلس سنا کارمند در سال 1993.

سابق اوباما استراتژیست نوشت که در حالی که او به طور مستقیم درگیر در مبارزات انتخاباتی را بررسی فرایند بایدن او جریان یافته و هر گونه مسائل بالقوه به وجود آمد که با کسانی که در نظر گرفته شده برای معاون رئیس جمهور.

تبلیغات

ده ها تن از زنان و مردان تحت بررسی شد بررسی” اکسلراد نوشت. “کسانی که در این لیست مدعی شدند موضوع را به اعماق شیرجه بررسی نقاط قوت خود را, آسیب پذیری و البته هر گونه رد صلاحیت نقص.”

“در بالای لیست کسانی که مدعی بود سناتور جوزف R. بایدن دلاور.”

اکسلراد گفت که پروسه بررسی “قطعا تبدیل شده اند تا هر گونه شکایت رسمی علیه بایدن در طول 36 سال فعالیت حرفه ای در سنا است. آن را نداشت.”

“به هر حال معتبر مسئله مطرح شده است, شما می توانید مطمئن شوید که بایدن نمی توانست نامزد” اکسلراد گفت. “اوباما نمی خواهد که تحمل آن حتی اگر او و بایدن نزدیک شد پس از آن که آنها نمی شد.”

Reade علنا متهم بایدن از تجاوز جنسی در مارس ادعا که آن دلاور سناتور حمله او در طول زمان خدمت به عنوان یک کارآموز استاد راهنما در دفتر کار خود در سال 1993.

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از علنا انکار اتهام در MSNBC را “صبح جو” در روز جمعه با ارسال نامهای به دبیر سنا برای قرار دادن هر گونه شکایت ثبت شده توسط Reade.

هر چند Reade ادعا می کند او در زمینه شکایت از آزار و اذیت او به طور رسمی گزارش ادعا شده تجاوز جنسی تا آوریل از این سال هنگامی که او ثبت گزارش پلیس در واشنگتن معنی قبلی پروسه بررسی را تولید شواهد مربوط به حمله اتهام خود را.

اکسلراد نوشت جمعه که از طریق کمپین اوباما را بررسی فرایند بایدن “نام تارا Reade هرگز آمد.”

“هیچ شکایت رسمی. هیچ غیر رسمی پچ پچ. قطعا هیچ علامت آزار و اذیت جنسی و یا حمله از او و یا هر کس دیگری. این تیم از محققان متخصص در کار خود نمی خواهد که آن را از دست رفته” او گفت:.

دموکراتیک استراتژیست به این نتیجه رسیدند با تاکید بر این که Reade بدخشان باید مورد بررسی قرار گرفت.

“جامعه ما این است که فقط در حال حاضر مقابله با یک تاریخ کثیف از نادیده گرفتن اتهامات و خاموش کردن صدای زنانی که مورد آزار جنسی و یا تجاوز. زنانی که جلو آمده و شایستگی این را جدی گرفته و با احترام رفتار شود و تارا Reade داستان باید شنیده شود و به طور کامل مورد بررسی” اکسلراد نوشت.

“اما قابل توجه است که هنگامی که با تجربه بررسی تیم قرار داده بایدن در زیر میکروسکوپ قبل از او انتخاب شد به دوم-در خط برای ریاست جمهوری نه اتهامات او را و نه چیزی شبیه آنها را در بایدن تاریخ نشان داد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>