داده ها در covid مرگ و میر در هند ممکن است شکاف

دهلی نو:
هند در حال نزدیک شدن به گریم نقطه عطف 10000 coronavirus مرگ و میر شاید در اوایل تا اواسط هفته آینده در میان یک هشدار توسط کارشناسان بهداشت و درمان در روز جمعه که این کشور ممکن است undercounting مرگ و میر به عنوان متحده همچنان به استفاده از به طور گسترده ای متفاوت معیارهای طبقه بندی مرده خود را.

در حالی که دولت مرکزی واکنش سریع تیم برای covid-19 ماه گذشته توصیه می شود که همه کشورها انجام covid-19 مرگ ممیزی های بسیاری همچنان به دنبال راه خود را از گزارش مرگ داده ارائه یک تصویر مبهم و مه آلود از بیماری ها در هند است.

“برای اولین بار به هند در میان بالاترین سرانه میزان تست در جهان است و بسیاری از covid-19 مرگ و میر ممکن است گزارش شده است. پس از آن گزارش وجود دارد که کشورهای در حال گزارش دهی و میر برای ارائه تصویر بهتری از عملکرد خود گفت:” Ramanan Laxminarayan مدیر مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست. “ایالات متحده باید درک کنند که undercounting مرگ یک مشکل در شناسایی جوامع بزرگتر انتقال است.”

Graphic: Paras Jain/Mint

مشاهده تصویر کامل

گرافیک: Paras جین/نعناع

هند دیده است یک افزایش شدید در تعداد مرگ و میر در ماه ژوئن به عنوان covid-19 موارد همچنان خود را بی امان با وجود افزایش تست نرخ به عنوان کم به عنوان 3,777.6 در هر میلیون نفر است. این کشور روز جمعه در زمان چهارمین نقطه در میان بدترین آمار کشور از نظر caseload در حال حاضر انتهایی تنها ما برزیل و روسیه است.

هند روز جمعه پیشی گرفتن ایران و آلمان به نهم نقطه نظر مرگ و میر به عنوان در هر اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز زنده داشبورد از این بیماری و تعداد از وزارت بهداشت و متحده است. هند روز جمعه گزارش داد 397, مرگ و میر, بالاترین, تک-روز تلفات تا کنون در نظر گرفتن مجموع تلفات به 8,813.

ماهاراشترا با 3,717 مرگ و میر در گجرات با 1,385 و دهلی نو با 1,214 بالاترین covid مربوط به مرگ و میر. هر روز به طور متوسط مرگ و میر بیش از دو برابر شده به 288 در ماه ژوئن از 136 در ماه قبل است.

دولت دهلی نو راه اندازی سه عضو پنل در ماه آوریل به ممیزی مرگ و میر ناشی از covid-19. این حرکت به دنبال یک عدم تطابق بین آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت و کسانی که با دهلی شهرداری شرکت های بزرگ که منابع داده ها از crematoriums و گورستان.

پس از تنظیم از پنل تعداد مرگ و میر گزارش شده در دهلی نو شاهد افزایش شدید—نگران کننده تلفات دو برابر در هفته از تشکیل آن است. به طور مشابه, Tamil Nadu در این هفته دستور مرگ حسابرسی در چنای بعد از بیش از 200 مظنون covid مرگ شد و به سمت چپ رسمی شمارش.

یک مشکل کارشناسان بهداشت صورت است که با استفاده از معیارهای مختلف برای اعلام مرگ و میر ناشی از covid-19 که به معنی واقعی تعداد مرگ و میر گزارش شده ممکن است بالاتر از ارقام فعلی.

“علت مرگ داده می شود باید در گواهی فوت با توجه به طبقه بندی بین المللی بیماری ها ، نه بسیاری از ایالت ها ممکن است پس از این. برخی ممکن است با استفاده از covid به عنوان ثانویه علت مرگ نمی رسد رسمی تلفات و دولت است. بسیاری از ایالت ها ممکن است تست بدن و این امر کاهش بیشتر واقعی تلفات گفت:” دکتر Jugal Kishore سر گروه از جامعه پزشکی Safdarjung بیمارستان. “هر مرگ باید حسابرسی به منظور بهبود کیفیت مراقبت.”

Pretika Khanna و Leroy لئو کمک به داستان.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>