Da Silva 19 امتیاز منجر استنفورد بیش واشنگتن

پولمن بشویید. — اسکار دا سیلوا سختی است matchup برای هر کسی است. او می تواند نمره در داخل و خارج و که همه کاره شد بر روی صفحه نمایش از پنج شنبه شب در دانشگاه استنفورد را 75-57 پیروزی بر واشنگتن است.

دا سیلوا به ثمر رساند 19 امتیاز و Daejon دیویس اضافه شده 17 برای کمک به دانشگاه استنفورد (18-9, 7-7 Pac-12) زنده نگه داشتن امید خود را برای یک در بزرگ پیشنهاد به مسابقات NCAA.

“من فکر می کنم این نشان می دهد ما باید مقدار زیادی از جنگ در سمت چپ ما” کاردینال مربی Jerod هاسه گفت. “ما مشتاق و مشتاق به نگه داشتن بازی و دیدن آنچه در آن می تواند تبدیل به. کل بدن ما از کار در حال حاضر شده است خیلی خوب رفو و من فکر می کنم ما خواهد بود با اعتماد به نفس از رفتن به هر بازی است.”

استنفورد شات 56 درصد از این زمینه برگزار شد و این در Cougars به 32% تیراندازی از جمله 7-برای-30 از 3 نقطه محدوده آن را به عنوان تکمیل دوم آن حرکت از Washington مدارس در سه سال است.

“جاده نوردد سخت به آمده تا ما احساس خوبی در مورد آن” هاسه گفت. “ما کامل نیست آنها کامل نیست اما ما بازی به اندازه کافی به آن را انجام داده و ما افتخار است.”

دا سیلوا رفت 6-برای-10 از میدان برداشت و 10 پرتاب ریباند. دیویس که به طور متوسط 8.2 امتیاز در هر بازی بود 6-برای-12 از کف.

CJ Elleby به ثمر رساند 22 امتیاز و 10 پرتاب ریباند برای واشنگتن (14-14, 5-10, Pac-12) که از دست چهارم آن راست. این خانمها بالغ شده اند و بدون آنها نقطه شروع گارد و دومین گلزن برجسته اسحاق Bonton گذشته سه بازی به دلیل مصدومیت. در آن زمان واشنگتن به ثمر رساند تا فقط 55 امتیاز در هر بازی و شات فقط 29.6% کلی و 19.3% از عمیق است. پاشنه گرفته اند منجر شود در گذشته دو بازی.

“سخت matchup وجود دارد برای ما به دلیل da Silva است فقط یک مشکل و یک بازیکن خوب و آنها آنقدر تیراندازی در اطراف او” واشنگتن مربی کایل اسمیت گفت. “من فکر کردم که به خوبی به عنوان یک تیم بیش از حد. برای 30 دقیقه یا تا ما مبارزه و رقابت, اما آنها گلوله توپ واقعا خوب است.”

خواهد فرگوسن یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>