دوچرخه سوار آماتور, حمله, نوجوانی ارسال فلوید آگهی دستگیر

مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس دستگیر شد مردی که دیده می شد در حال حاضر ویروسی ویدئو آزار یک گروه از بالغين جوان بودند که ارسال آگهی در Bethesda, Md., در اوایل این هفته در حمایت از اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

پارک پلیس دستگیر آنتونی برنان سوم, 60, Kensington, Md., با توجه به یک جمعه در بیانیه ای. او شده است به اتهام سه فقره حمله درجه دوم.

روز دوشنبه تصویری گسترش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی از حمله به یک گروه از سه جوان در پایتخت هلال نوین در Montgomery County, Md. پلیس گفت: Brennan شروع به استدلال می کنند با این گروه که شامل دو زن و یک مرد در مورد آگهی ها و “به زور برداشت و آگهی از یکی از قربانیان” با توجه به روز جمعه در بیانیه ای.

تبلیغات

“قبل از ترک صحنه مشکوک تحت فشار قرار دادند دوچرخه خود را نسبت به این مرد قربانی و باعث او را به سقوط به زمین” در این بیانیه ادامه داد. آگهی مرجع “یک تماس برای جامعه عمل است.”

پارک پلیس توییتی جمعه درخواست برای کمک در شناسایی ، مقامات گفتند آنها دریافت صدها نفر از راهنمایی از اعضای جامعه و از تماس با حیوانات و نمایندگی قانونی جمعه. مقامات همچنین جستجو برنان خانه جمعه و تایید کرد که آنها کشف و ضبط آیتم های متعدد.

“مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس قدردانی از شجاعت و مشارکت مدنی از قربانیان که آمد به جلو در این زمینه است. ما از جامعه برای فراوانی از راهنمایی و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده” مقامات گفت: در روز جمعه در بیانیه ای.

برنان عذرخواهی کرد در یک بیانیه و گفت: “رفتار ظالمانه” بود “غیر قابل قبول و نادرست” سی ان ان گزارش شده است. او همچنین گفت: “اختصاصی” برای آوردن عدالت به “همه قربانیان نژادپرستی و خشونت پلیس.”

“من بیمار هستم با ندامت برای درد و ترس من باعث قربانیان در دنباله و آنلاین,” او گفت:, و اضافه کرد که او در همکاری با مقامات با توجه به خروجی. “من متعهد به ساخت جبران با پرداختن به, از طریق مشاوره مسائل اساسی است که منجر به رفتار شنیع.”

این حادثه آمد و به عنوان اعتراض شکسته در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید. فلوید گزارشی مرد, درگذشت, هفته گذشته پس از اطرافیان تصویری اسیر سابق مینیاپولیس افسر پلیس زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>