محدودیت کاسته اما چند کامیون به عقب در جاده ها

دهلی نو:
محدود خروج از مستند و از سرگیری فعالیت های اقتصادی در بخش هایی از این کشور را نمی برانگیخته مورد نیاز نتیجه—حرکت کامیون ها که به سختی برداشت.

حمل و نقل قرار داده و آن را به یک ناهموار گسترش قوانین.

در حالی که برخی از کشورها و مقامات محلی اجازه باز کردن برخی از ادارات و کارخانه ها و قوانین متفاوت در سراسر مناطق و کشورهای نگه داشتن چیزهایی که بر روی زمین تقریبا بدون تغییر و حرکت وسایل نقلیه محدود, حمل و نقل, انجمن اشاره کرد.

“همه چیز اتفاق می افتد در انزوا. از آنجا که هیچ یکنواختی در قوانین در سراسر ایالات و مناطق برای باز کردن صنایع حرکت وسایل نقلیه را بلافاصله ببینید عظیم افزایش است. جنبش از کالاهای ضروری در جریان بوده است به طور معمول در بسیاری از مکان ها” گفت: Naveen Kumar Gupta, دبیر کل, همه, هند, حمل و نقل موتور کنگره (AIMTC) هند بزرگترین انجمن حمل و نقل.

حدود 1.2 میلیون کامیون جاده ملی مجوزها و معمولا رفت و آمد در بزرگراه در هر نقطه ای از زمان. پس از 25 مارس مستند تنها 10 درصد یا 120,000 کامیون در جاده شده است.

با کاستن از محدودیت ها از روز شنبه در غیر مهار مناطق چشم انداز مثبت در ترافیک محدود شده است و برای خالی کردن رشته کامیون در حال حرکت در بزرگراه ها همراه با کسانی که حمل کالاهای ضروری به عنوان یک مقام ارشد دولت گفت.

“تقریبا همه تلفات غرفه در بزرگراه ملی را تبدیل به عملیاتی از دوشنبه, محرومیت برخی مناطق, که به احتمال زیاد در مناطق قرمز. حرکت وسایل نقلیه همچنان مقهور” این مقام گفت.

گوپتا گفت: یکی دیگر وجود دارد در آینده به چالش بکشد.

“در حال حاضر که رشته کامیون ها (در بزرگراه ها) مجاز به حرکت بسیاری از رانندگان در حال حاضر می خواهم به خانه بروم و نه سر کار بلافاصله,” او گفت:.

این به نوبه خود ممکن است باعث تشدید کمبود رانندگان با توجه به مستند. AlMTC جمهور Kultaran سینگ Atwal بود به انتقاد از دولت از سرگیری تلفات در میان مجموعه یک مستند. “این نه تنها قرار دادن كانون و صاحبان آنها تحت فشار مالی بلکه بر انسان معمولی به عنوان آن را کالاهای اساسی گران تر” گفت: Atwal.

بیش از 500 تلفات غرفه ساخته شد عملیاتی در سراسر کشور از روز شنبه و پس از یک فاصله 26 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>