محدودیت هایی در میان مستند ممکن است بر کیفیت خرده فروشی تورم شماره

دهلی نو:
کیفیت مهم خرده فروشی مربوط به تورم است که به احتمال زیاد در معرض خطر در حال انجام مستند تحمیل شده به مبارزه covid-19 به عنوان محدودیت در حرکت و بسته شدن غیر ضروری موسسات کسب و کار هستند مانع تلاش های محققان که در حال تلاش برای جمع آوری اطلاعات است.

زمینه محققان در حال جمع آوری اطلاعات از کالاهای ضروری یا بیش از تلفن و یا در طول سفر خود را به نزدیکترین بازار برای خود شخصی, خرید با توجه به روش عملیاتی استاندارد ملی آماری سازمان (سازمان خدمات ملی) reviewed by نعناع.

“شیوع covid-19 در هند و پس از آن اقدامات اجرا شده برای محدود کردن گسترش آن به خصوص ملی مستند و حاصل بسته شدن موقت از رسانه های خرده فروشی کل محدودیت در حرکت و تعلیق از کار زمینه از سازمان خدمات ملی را نهفته روال تالیف و انتشار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI),” سازمان خدمات ملی گفت: زمینه مقامات.

“شاخص بهای مصرف کننده بسیار مهم کلان اقتصادی شاخص به طور منظم استفاده می شود توسط دولت و بانک مرکزی هند برای تدوین سیاست. این تماس برای ابداع روش های نوین اطلاعات گزارش در حالی که اطمینان حاصل کرد که مجموعه فعالیت های انجام نه نقض قوانین اضطراری و توصیه های صادر شده توسط مقامات و نه محل کارکنان در معرض خطر” آن را گفت.

بر خلاف داده ها به صورت تولید کارخانه ای و عمده فروشی و شاخص قیمت که در حال جمع آوری و آنلاین داده ها را برای شاخص قیمت مصرف کننده نیاز به زمینه بازدیدهای شهری و روستایی هند هر ماه.

این سازمان خدمات ملی تصمیم به استفاده از روش های جایگزین برای جمع آوری داده های تجربی پایه برای دو هفته اول ماه مارس در یک نشست مجازی به ریاست رئیس آمار هند Pravin Srivastava در 1-2 ماه آوریل است. تصمیم بر آن شد که اطلاعات در مورد قیمت فقط در موارد ضروری مانند مواد غذایی از جمله در دسترس بود که از طریق سیستم توزیع سوخت و مسکن و همچنین به عنوان اقلام ضروری موجود در دارو و مواد غذایی در مغازه ها جمع آوری خواهد شد در طول دوره.

سازمان خدمات ملی کارگردانی که هیچ زمینه بازدیدکننده داشته است باید تنها برای جمع آوری داده ها و در صورت امکان اطلاعات باید جمع آوری بیش از تلفن خاص از مغازه ها برای حفظ و تداوم. اما اگر آن را ممکن است برای جمع آوری اطلاعات از مغازه ها منظم زمینه, مقامات ممکن است جمع آوری آنها را از مغازه ها در مجاورت هنگام انجام شخصی خود, خرید, سازمان خدمات ملی گفت.

“آنها ممکن است telephonically از دوستان/بستگان به گزارش قیمت نمونه verities زمانی که آنها در فروشگاه. هیچ شخصی مشاهده باید تشویق شود برای این منظور ،

گرفتن قیمت از تصادفی مغازه ها را تحت تاثیر قرار کیفیت داده های بسیار زیادی گفت Pronab Sen سابق رئیس آمار هند است. “دلیل داده های جمع آوری شده از مغازه های خاص است زیرا از این فرض که تجارت حاشیه باقی می ماند همان و سازگار در طول زمان به عنوان هر یک از فروشگاه خود عرضه زنجیره ای و هزینه های آن باقی می ماند همان. اگر یک فروشگاه است که های مختلف زنجیره تامین استفاده می شود قیمت ها ممکن است به سادگی به دلیل تفاوت در حاشیه و آن را یک اشتباه خواندن” گفت: سناتور.

برای موارد غیر ضروری در خرده فروشی شاخص تورم معقول چیزی که به انجام این است که فرض کنیم که قیمت ها تغییر کرده است از ماه گذشته Sen گفت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>