رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoNew نیویورک برای توزیع میلیون ها نفر بیشتر پارچه ماسک برای جمعیت های آسیب پذیر یک هیلاری کلینتون-باراک اوباما بلیط به جای جو بایدن? حتی ممکن است ؟ نیویورک گزارش 299 coronavirus مرگ و میر اندک سربازان ارتش از روز قبل بیشتر (D) کاهش یافته است دعوت از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 بیشتر برای شرکت در کاخ سفید نشست خبری در واشنگتن پست گزارش روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کومو برای پیوستن به او را در یک نشست خبری در آوریل 21, روز Cuomo, بازدید کاخ سفید برای دیدار با رئیس جمهور و مقامات با آگاهی از این قسمت گفت: پست.

امیدوارم که هیکسامید شارلوت HicksTrump می لرزد کاخ سفید ارتباطات تیم مراتع می پیوندد کاخ سفید روبرو گشتند چالش تهمت دستیار خواسته دولت سازمان برای شناسایی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب: گزارش مطلبسابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارمند که در بازگشت به کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد در سال 2018 تشویق ایده, مقامات گفت پست.

تبلیغات

کومو برای شرکت کاهش یافته است و در سمت چپ خانه سفید عکاسان خبری بدون در نظر گرفتن هر گونه عکس از فرماندار نیویورک با رئیس جمهور.

سخنگویان کاخ سفید و کومو نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

کومو که اغلب sparred با مغلوب ساختن پیشی جستن در میان coronavirus همه گیر در آن زمان به نام مارس نشست “مولد.”

پس از این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که USNS راحتی بود که لنگر انداخت در شهر نیویورک برای کمک به کروناویروس بیماران خواهد بازگشت به ویرجینیا به روت جاهای دیگر.

“من خواسته ام اندرو اگر ما می تواند به راحتی بازگشت به پایگاه خود را در ویرجینیا به طوری که ما می تواند آن را برای مکان های دیگر و او گفت: ما قادر خواهد بود به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در بعد از ظهر امروز پس از دیدار با کومو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de