رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفارشات نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به وظیفه فعال برای coronavirus پاسخ تهمت ادعا میکند قدرت تصمیم گیری اطلاعات بازرس کل محرک می دهد کنگره مبارزه با یک ویروس با اشتباه ابزارهای بیشتر را تایید کرده است چهار امکانات جدید در نیویورک به عنوان موقت بیمارستان یک حرکت فراهم می کند که دولت های اضافی از 4000 تخت بیمارستان به آن چنگ زدن با یک انفجار شیوع کروناویروس.

“رئیس جمهور تصویب چهار سایت جدید به صورت اضطراری تجهیزات پزشکی. یکی در بروکلین در بندر اقتدار کشتی کروز ترمینال آن را به نام یکی از ملکه در قنات مسیر مسابقه یک دولت جزیره و یکی از برانکس در نیویورک مرکز نمایشگاه” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

“آنها مناسب و مناسب را در مقیاس بزرگ تجهیزات پزشکی. آنها 100,000 متر مربع 120,000 متر مربع, آنها, باز, آنها, الکتریکی, آنها را کنترل آب و هوا و غیره.”

تبلیغات

جدید سایت را از پیوستن به Javits Center در منهتن به عنوان موقت بیمارستان های مهم توسعه کومو می گوید تساوی درمان در میان پنج شهر نیویورک نیویورک.

“هر قصبه می داند که آنها باید تسهیلات و آنها در حال گرفتن درمان همان است که هر کس دیگری, است,” او گفت:. “هر کس تحت درمان همان.”

فراتر از موقت سایت های کومو نیز اعلام کرد که نیویورک تعیین خواهد شد برخی از بیمارستان ها به عنوان “COVID-تنها بیمارستان.”

“ما همچنین ساخت تغییر دیگری که در آن ما در حال رفتن به رفتن به COVID-تنها بیمارستان که در آن مردم در این بیمارستان ها را فقط باید COVID ویروس,” او گفت:. “این دقیق برای حفظ COVID بیماران جداگانه. شما نمی خواهید کسی که می رود به بیمارستان با یک وضعیت در حال توسعه COVID چرا که آنها اتفاق می افتد به در معرض. بنابراین این هوشمند است و ما در حال رفتن به منزوی 600 تخت فقط برای این درمان است.”

در حالی که کومو ستایش شده است خود را برای دست زدن به دولت COVID-19 شیوع نیویورک است که هنوز تقلا برای جلوگیری از گسترش بسیار عفونی ویروس. امپراتوری دولت به تنهایی بیش از 52,000 تایید ویروس موارد تقریبا نیمی از کل موارد در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de