رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) گفت: اگر رود آیلند می کند نه عقب آن سیاست جدید از متوقف کردن وسایل نقلیه جدید و پلاک و جمع آوری اطلاعات در مورد نیویورکی که وارد اقیانوس دولت او شکایت خواهد.

“اگر آنها رعایت سیاست که من قصد دارم به شکایت گفت:” سی ان ان روز شنبه اضافه کرد که دو فرمانداران به احتمال زیاد این کار از “دوستانه”.

رود آیلند فرماندار جینا Raimondo (D) صادر شده و دستور جمعه تصویب اقدامات جدید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

تبلیغات

فرماندار اقدامات اجازه می دهد مأموران اجرای قانون برای متوقف کردن ماشین ها و جمع آوری اطلاعات در مورد رانندگان باید آنها نیویورک پلاک با توجه به گزارش از بلومبرگ. گارد ملی خواهد بود مستقر در رود آیلند فرودگاه و همچنین Amtrak و ایستگاه های اتوبوس به سوال مسافران در مورد سفر خود را برنامه.

گارد ملی خواهد شد و سپس دست کشیدن بر روی درب در جوامع ساحلی برای شناسایی افرادی که بوده ام به نیویورک دولت به اطمینان حاصل شود که آنها پس از 14 روز در قرنطینه.

“در حال حاضر ما یک اگـر خطر” Raimondo گفت: با توجه به بلومبرگ. “این خطر است که به نام شهر نیویورک است.”

نیویورک بیشتر موارد تایید شده از coronavirus از هر دولت دیگر در آمریکا با نزدیک به نیمی از همه موارد در کشور وجود دارد به خصوص در شهر نیویورک و منطقه اطراف آن.

“من فکر می کنم آنچه را که آنها اشتباه است آن را ارتجاعی است. من فکر می کنم آن را غیر قانونی بود اما ما در این کار از دوستانه من مطمئن هستم” کومو گفت. “هیچ دولت باید با استفاده از توان پلیس برای منع سفر بین ایالتی در هر راه است.”

در همان مصاحبه کومو نیز گفت که یک اجرا قرنطینه برای دولت خود و همسایگان مجاور ممکن است قانونی پس از رئیس جمهور تهمت هشدار داد که او با توجه به کوتاه مدت قرنطینه از “نقاط داغ” در بخش هایی از منطقه سه ایالت نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

“این امر می تواند هرج و مرج و ضرب وشتم” کومو گفت. “این کاملا مخالف همه چیز او شده است گفت:. من فکر نمی کنم آن است که قابل قبول است. من فکر نمی کنم آن قانونی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im