کومو را تهدید به معکوس محلات’ بازگشایی مجدد singling از منهتن و Hamptons

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoProtesters به نوبه خود در DC برای سومین روز متوالی آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن در غرب نقطه تنش وحدت میان ‘آشفته’ times کومو نشانه قانون ممنوعیت پلیس chokeholds بیشتر (D) گفت: او را معکوس بازگشایی روند برای قطعات منحصر به فرد از دولت اگر آنها پایبند نیست اجتماعی فاصله شیوه های استناد به هزاران شکایت در منهتن و Hamptons.

“من هشدار امروز در یک راه خوب: عواقب ناشی از اعمال خود” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ، “ما 25,000 شکایات در سطح ایالت. من قصد ندارم به نوبه خود چشم به آنها. آنها شایع و کافی وجود ندارد اجرای.”

“من قصد ندارم به اجازه شرایطی وجود داشته باشد که ما می دانیم که احتمال بالایی باعث افزایش در گسترش ویروس” فرماندار اضافه شده است.

تبلیغات

کومو گفت منهتن و Hamptons شد منبع بسیاری از شکایات و اضافه کرد که دولت تا به حال “هرگز دریافت بیشتر شکایات در یک دوره کوتاه از زمان.”

“منهتن و Hamptons هستند که منجر مناطق در دولت با نقض” کومو گفت. “این سخت است نه به نقطه نقض. مردم ارسال فیلم از این تخلفات است.” فیلم و عکس از مناطق مانند خیابان علامت گذاری محل و جهنم را بسته بندی شده با مردم بسیاری از آنها بدون ماسک گردش اند بیش از آخر هفته.

فرماندار گفت که نقض بازگشایی دستورالعمل تهدید می تواند به پیشرفت کشور یک بار در کشور کانون ویروس و اضافه کرد “ما در حال رفتن به رفتن به آن مکان تاریک زیرا دولت های محلی خود را انجام نمی،”

کومو به نام مقامات محلی به گام و گفت آلبانی خواهد بود مجبور به مرحله در غیر این صورت گفت که او در تماس است, بار و رستوران ها به تصویر کشیده شده در برخی از ویروسی فیلم و به آنها گفت خود را مشروب مجوز به طور بالقوه می تواند در خطر است. “نشان دادن اندکی احترام,” او اضافه شده است. “ماسک می پوشند.”

نیویورک نقل مکان کرد تا برای بازگشایی منطقه ای بر اساس, با شهر نیویورک به تازگی در حال حرکت به فاز یک دولت چهار مرحله بازگشایی طرح که به معنی خرده فروشان و رستوران ها ممکن است تنها رزومه, کسب و کار منظقه را انتخاب کنید تا در حالی که لانگ آیلند که شامل Hamptons وارد فاز دو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>