کومو نشانه قانون ممنوعیت chokeholds دیگر پلیس اصلاحات

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoWatch زندگی: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می دهد coronavirus, اعتراض, به روز رسانی, ‘آبی متحده نیست قید وثیقه ‘ایالت’ وکیل می گوید 75 سال راندند توسط بوفالو پلیس دچار آسیب مغزی بیشتر (D) در روز جمعه امضا و به قانون یک بسته از پلیس اصلاحات که شامل ممنوعیت chokeholds با اجرای قانون در دولت است.

سیاست های جدید می آیند به عنوان ایالات و شهرستانها در سراسر کشور به دنبال ایجاد تغییرات به قانون اجرای سیستم های زیر اعتراضات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید که در مینیاپولیس پلیس پس از بازداشت یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

“ما امضا و به قانون نقطه عطفی پلیس اصلاحات و ایجاد یک سیستم جدید توسط فرمان اجرایی نیاز به پلیس محلی به تحول و نوسازی با ورودی از جوامع آنها در خدمت” کومو توییتی. “و ما روشن ساخته است: بدون اصلاحات – بدون بودجه.”

تبلیغات

برجسته و فعال حقوق مدنی در Rev. Al Sharpton در دست برای کمک به کومو معرفی اصلاحات. Sharpton داد آتشین مداحی در Floyd یادبود در مینیاپولیس محکوم سیستمیک نژادپرستی در ایالات متحده و گفت: زمان طولانی گذشته بود به صورت جدی پلیس اصلاحات.

در علاوه بر این به ممنوعیت chokeholds, Cuomo, لغو بخش 50-یک دولت مدنی, حقوق قانون – اجازه می دهد قبل انضباطی پرونده مأموران اجرای قانون به شفاف تبدیل شده و غیر قانونی و نادرست مبتنی بر نژاد 911 گزارش. کومو نیز تعیین وکیل دولت به طور کلی به عنوان یک مستقل دادستان در آینده تمام مسائل مربوط به مرگ و میر غیر نظامی.

تبلیغات

اعضای شهر نیویورک شورا در روز جمعه نیز در حمایت از طرح کاهش 1 میلیارد دلار از پلیس شهر بودجه گفت: آنها باید شناسایی مناطق پتانسیل صرفه جویی.

پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ با انتقاد از این شورا در بیانیه ای گفت: این امر می تواند مسئول برای هر قربانی جرم و جنایت.

“برای چند دهه در هر زمان یک شهر آژانس موفق در کار خود در این شهر در پاسخ به این شغل دور و آن را به NYPD. اگر شورای شهر می خواهد به مسئولیت به کسانی که شکست سازمان های که انتخاب خود را” لینچ گفت: New York 4. “آنها نمی قادر خواهد بود به پرتاب پلیس زیر اتوبوس دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>