کومو سواری مترو در اولین روز از شهر نیویورک بازگشایی

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoLawsuits تهدید به از خط خارج بهبود اقتصادی به حالت تعلیق بوفالو افسران به اتهام حمله درجه دوم یک شبه بهداشت و درمان: Fauci می گوید coronavirus نیروی کار فعالیت ‘شدید’ با وجود کاهش دید بیشتر (D) سوار مترو نیویورک در روز دوشنبه به شهر وارد فاز یکی از بازگشایی برنامه های میان شیوع کروناویروس.

“امروز من در زمان سوار شدن در 7 قطار” کومو گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در دولت COVID-19 پاسخ به گزارش نیویورک پست. “مترو در حال پاک تر از آنها تا کنون در طول عمر من است.”

“اگر آن را امن من نمی خواهد هر کسی بپرسید به رفتن در مترو,” او اضافه شده است. “برای من این بسیار ساده است, من فقط فرض من این تصمیم را برای خودم و برای کودکان است.”

تبلیغات

این شهر به حال تعطیل حمل و نقل متروپولیتن سیستم بین 1:00 صبح و 5:00 p. m. برای تمیز کردن به طور منظم و بهداشت اهداف در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس اما هنوز هم دیده می شود ridership شاقول. ترافیک خودرو در نیویورک در خیابان ها نیز کاهش یافته و به سطوح پایین تاریخی.

نیویورک برخورد با بالاترین caseload از coronavirus در کشور و در گزارش 454 موارد جدید در روز یکشنبه. در سراسر ایالات متحده بیش از 110,000 آمریکایی ها نفر از بیماری و نزدیک به دو میلیون نفر آلوده شده اند.

شهردار بیل د Blasio, بیل د BlasioDe Blasio وعده برای تغییر بودجه از پلیس نیویورک به خدمات اجتماعی De Blasio لغو مقررات منع رفت و آمد در شهر نیویورک در رسانه های, مدیران, شخصیت eyeing اجرا ممکن است برای شهر نیویورک شهردار بیشتر (D) است که در درگیری با فرماندار در برخی از مسائل مربوط به شهرستان را coronavirus پاسخ گفت: نوشته است که او “قصد[s] به” سوار مترو در آینده نزدیک.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است به مردم نشان می دهد که واقعا کار مهمی در حال انجام است در مترو و اتوبوس برای نگه داشتن مردم در امن” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>