رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) روز شنبه گفت که یک اجرا قرنطینه برای دولت و همسایگان مجاور ممکن است قانونی پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفارشات نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به وظیفه فعال برای coronavirus پاسخ تهمت ادعا میکند قدرت تصمیم گیری اطلاعات بازرس کل محرک می دهد کنگره مبارزه با یک ویروس با اشتباه ابزارهای بیشتر پیشنهاد مشابه اندازه گیری در اوایل روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به کوتاه مدت قرنطینه از “نقاط داغ” در بخش هایی از منطقه سه ایالت نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات, ایالات, با مایع جمعیت در نزدیکی شهر نیویورک که در آن موارد از coronavirus و مرگ و میر به دلیل این بیماری همچنان به افزایش در نرخ هشدار دهنده.

اندازه گیری پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور خواهد بود سفر-بر اساس این معنی که مردم در کشورهای مربوطه خواهد بود قادر به سفر از هر نقطه خارج از دولت را در مرزهای کشور است.

تبلیغات

“این امر می تواند هرج و مرج و ضرب وشتم” کومو با سی ان ان گفت در طول یک درجه مصاحبه در روز شنبه. “این کاملا مخالف همه چیز او شده است گفت:. من فکر نمی کنم آن است که قابل قبول است. من فکر نمی کنم آن قانونی است.”

کومو گفت دادخواهی در برابر دولت است از سوال.

“من شکایت دولت فدرال بسیاری از بار در طول چند سال گذشته… من باور نمی کنم آن را برای رفتن به آمده است که در این” او گفت:. “این خواهد بود یک اعلام جنگ در کشورهای فدرال اعلام جنگ است.”

تبلیغات

بیش از 52,000 از کشور 113,000 تایید coronavirus موارد گزارش شده در ایالت نیویورک به تنهایی عمدتا در شهر نیویورک است.

“به عنوان یک فرماندار, من قصد دارم به نزدیک من, مرزهای,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور توییتی شنبه که یک “تصمیم گیری خواهد شد یک راه یا دیگری در مدت کوتاهی” در مورد اینکه آیا یا نه او را از تحمیل یک مستند.

روز جمعه ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) اعلام کرد که هر فرد با ورود دولت در حال حاضر خواهد شد به دستور خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im